مجوزها

طراحی لوگو و بسته بندی در تبریز

 • اشتراک گذاری:
28 شهریور 1400 1664 0 طراحی لوگو

تبریز یکی از قطب های اصلی اقتصاد کشورمان است که در استان آذربایجان شرقی حرف اول را می زند. تکاپوی تجارت و رونق صادرات و واردات در این شهر، رویکرد حرفه ای تری از طراحی لوگو و بسته بندی در تبریز را طلب می کند که گاهی منجر به طراحی آنلاین لوگو و بسته بندی می شود. در این مطلب با اشاره به صنایع مختلف تبریز، اهمیت نیاز به طراحی حرفه ای لوگو و بسته بندی را بررسی خواهیم کرد و در انتها با معرفی طراحی لوگو و بسته بندی آنلاین، شما را با طراحان حرفه ای در نقاط مختلف کشور آشنا می کنیم.

طراحی لوگو و بسته بندی حرفه ای در تبریز

تبریز در یک خلاصه

مردم تبریز به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می کنند و بنا به قدمتی که دارد، میزبان برخی از فارسی زبانان و ارمنی های کشورمان می باشند، اما همچنان ترک زبانان با 96 درصد جمعیت، اکثریت مردم تبریز را تشکیل می دهند. موقعیت تبریز در مسیر راه های ارتباطی ایران با غرب، باعث شد تا فرهنگ و هنر در این شهر رونق زیادی پیدا کند و به عنوان مرکز تبادلات فرهنگی ایران محسوب شود. بعدها با گسترش ارتباطات فرهنگی و تجاری با غرب، تبریز دستخوش تغییراتی در راستای پیشرفت تکونولوژی و گسترش دنیای صنعت و تجارت شد به طوری که امروزه شاهد طراحی لوگو و بسته بندی های معروف از صنایع مختلف تبریز هستیم.
 

تبریز شهر برترین ها

تبریز در اکثر تحولات و رویدادهای تاریخ ایران، رد پایی بر جا گذاشته که تاریخ پر فراز و نشیب آذربایجان و روزگارانی که بر مردمانش گذشته را حکایت می کند. تبریز به دلیل موقعیت جغرافیای خوبی که دارد، سال ها به عنوان پایتخت ایران، میزبان تخت نشینان بود و به عنوان پایتخت سیاسی کشور، در تصمیمات ده ها فرمانروا دخیل بوده است. پایتخت شدن تبریز و نزدیک بودن به مرزهای تجاری با غرب، تبریز را به مرکز مهم تجاری، بازرگانی، اقتصادی، صنعتی، ارتباطی، نظامی و فرهنگی تبدیل کرد. مردمان تبریز با توجه به دست آوردهای مهم حاصل از تجارت داخلی و خارجی، تلاش می کنند تا در راستای گسترش تولید داخلی و رونق صنایع وابسته، نام اولین ها را برای تبریز نگه دارند.

 • امن ترین و سالم ترین شهر ایران

 • اولین شهر فرش در جهان

 • رتبه اول در ذخایر معدنی ایران

 • رتبه دوم سرمایه گذاری در کشور

 • رتبه دوم شهرهای اقتصادی در کشور

 • رتبه دوم شهرهای دانشگاهی کشور

 • رتبه دوم در عرصه پیشرفت علوم پزشکی ایران

 • رتبه دوم در جذب گردشگر در کشور

 • مهمترین قطب تولید و صنعت در ایران
   

طراحی لوگو و بسته بندی صنایع مختلف تبریز

همانطور که اشاره کردیم، تبریز دومین قطب اقتصادی کشور می باشد که در عرصه ی تجارت و صنایع در غرب ایران، پیشتاز است.چرخ اقتصاد تبریز از طریق تجارت، صنایع سنگین، صنایع کوچک، صنایع غذایی و صنایع دستی می چرخد، به طوری که بزرگ ترین بازار سر پوشیده جهان را در خود جای داده است. وقتی از اقتصاد تبریز صحبت می کنیم، ذهن ها فراتر از آن چیزی می رود که در سطح استان مطرح می شود و تبریز را در عرصه های جهانی معرفی می کند. بی شک معرفی صنایع مختلف تبریز در سطح بین الملی، فراتر از یک طراحی لوگو و بسته بندی آماتور و معمولی می خواهد، چراکه قدرت شرکت های تجاری و بازرگانی تبریز با  طراحی لوگو حرفه ای و بسته بندی های شکیل به دنیا معرفی می شوند.

طراحی لوگو و بسته بندی خلاقانه در تبریز
 

ویژگی های طراحی لوگو و بسته بندی شرکت های بازرگانی در تبریز

اگر سری به بازار بزرگ تبریز زده باشید، سهم تجارت را در اقتصاد کشور، به چشم خواهید دید. تبریز شهر داد وستدها است و این را از شلوغی بازارهای شهر می توان دریافت. تاریخ تبریز، پیشینه ی تجاری این شهر را بسیار غنی بازگو می کند، به طوری که قطب تجارت با کشورهای عثمانی، گرجستان، روسیه و هندوستان بوده است. امروزه تبریز درصد زیادی از صادرات ایران را بر عهده دارد و محصولات صنایع مختلف داخلی را با طراحی لگو و بسته بندی حرفه ای و منحصربه فرد روانه ی بازار تجارت جهانی می کند. لوگو تنها یک نماد تصویری نیست، بلکه نشان تجاری شرکت بازرگانی شما می باشد و هویت بصری از ویژگی ها و مشخصات محصولات تولیدی یا خدمات شما را در یک قاب جذاب نشان می دهد. در نظر داشته باشید که طراحی بسته بندی باید در خور برند شما باشد و از طرح هایی استفاده کنید که جذابیت لوگو را بیشتر کنند. طراحی لوگو و بسته بندی در تبریز، هر چقدر جذاب تر و شکیل تر باشند، مخاطبان بیشتری را جذب و برای خرید در لحظه ترغیب می کنند.
 

ویژگی های طراحی لوگو و بسته بندی محصولات تولیدی صنایع سنگین در تبریز

تبریز یکی از مهمترین و بزرگ ترین شهرهای صنعتی ایران می باشد که ظرفیت بالایی از صنایع سنگین و کوچک را در خود جای داده است. بی شک طراحی لوگو و طراحی بسته بندی برای محصولات و تولیدات این صنایع، تجربه ی زیادی می خواهد، چرا که با در نظر گرفتن اصول طراحی لوگو و بسته بندی، باید ایده هایی خلاق و جدید را ایجاد کرد که مشابه هیچ محصول دیگری نباشد و باعث فروش و برند سازی هرچه بهتر این محصولات گردد. اگر می خواهید در طراحی لوگو و بسته بندی صنایع تبریزموفق عمل کنید، از نمادهایی استفاده کنید که در عین ساده بودن، مفهوم و ابهت صنایع سنگین تبریز را نشان دهند.

بکاربردن نمادهای نامفهوم و طراحی های شلوغ و گیج کننده، رایج ترین اشتباه در طراحی لوگو و بسته بندی محصولات تولیدی صنایع تبریز می باشد. برای مثال تبریز یکی از اولین های علوم پزشکی و داروسازی است، بنابراین برای عرضه ی داروهایی که تولید می شود به طراحی لوگو و بسته بندی های مختلف نیاز دارد. اولین چیزی که به ذهن می آید، خواص درمانی دارو است که برای اهداف خاصی تولید می شوند که بهتر است در طراحی لوگو و بسته بندی داروها در تبریز، مد نظر قرار بگیرد، یعنی مصرف کننده با نگاه به لوگو بداند که این یک محصول دارویی است و با مشاهده طرح ها و نوشته های روی بسته بندی متوجه شود که این دارو برای چه هدفی می باشد.

طراحی لوگو و بسته بندی محصولات دارویی در تبریز
 

در تبریز همچنین صنایع کوچک و زیر شاخه ی صنایع سنگین، فعالیت می کنند که در غالب کارگاه های صنعتی، کارگاه های تولیدی، صنایع غذایی و شیمیایی، موجب رونق کسب و کار مهاجران و کارگران تبریزی شده است. در نظر داشته باشید که تمام این کسب و کارها و محصولات تولیدی نیاز به یک بسته بندی شکیل و طراحی لوگو و هویت بصری قوی برای عرضه و ماندگاری در ذهن مشتری دارند و طراحان حرفه ای بسته بندی در سراسر کشور می توانند با طراحی آنلاین بسته بندی، بهترین ها را برای تولید کنندگان تبریزی طراحی کنند.
 

ویژگی های طراحی لوگو و بسته بندی محصولات غذایی در تبریز

تبریز مهمترین قطب تولید نوشیدنی در خاورمیانه می باشد که عنوان شهر شکلات ها را یدک می کشد، چراکه تولید نیمی از انواع شیرینی و شکلات کشور را بر عهده دارد که اغلب آنها با طراحی لوگو حرفه ای مواد غذایی، به عنوان معروف ترین برندهای تبریز، به سایر کشورها صادر می شوند. تبریز در صنعت تولید مواد غذایی جزو اولین های کشور است، بنابراین اگر بخواهید محصول غذایی شما از میان این همه لوگو و بسته بندی شیرینی و شکلات و غیره به چشم بیاید، باید از طراحی لوگو و بسته بندی خاص تری برای معرفی و برندسازی محصولات خود استفاده کنید. طراحی لوگو و بسته بندی محصولات غذایی در تبریز، زمانی در عرصه ی برند سازی و فروش به موفقیت می رسد که کاملا جدید و جذاب باشد. زمانیکه مشتری محصول غذایی شما را می خرد، اولین چیزی که جلب توجه می کند، جنس و متریال بسته بندی است که مخاطب را برای بررسی جزئیات بیشتر روی بسته بندی ترغیب می کند، طراحی لوگو اینگونه بسته بندی های مواد غذایی باید آنقدر جذاب باشد که از فاصله نه چندان دور به چشم بیاید، چرا که قرار است معرف شرکت و محصولات غذایی شما باشد. بازی با رنگ ها و طراحی های خلاقانه در بسته بندی، علاوه بر اینکه محتوی داخل بسته را معرفی می کند، باعث فروش بیشتر نیز می شوند.

طراحی لوگو و بسته بندی مواد غذایی در تبریز

طراحی لوگو و بسته بندی سوغات و صنایع دستی در تبریز

صنایع دستی تبریز، شهرت جهانی دارند، به طوری که برخی از آنها مهم ترین صنایع صادراتی کشور محسوب می شوند. قالی تبریز به عنوان مهم ترین صنایع دستی و صادراتی کشور، شهرت جهانی دارد، بنابراین می توانید از طرح های فرش تبریز برای طراحی لوگو صنایع دستی تبریز، الهام بگیرید. تبریز به عنوان یکی از مهمترین مراکز صنایع دستی و هنری در زمینه ی قالی، چرم، ظروف سفالی، سرامیک و ساخت جواهرات و نقره جات در ردیف برترین های ایران قرار دارد، پس نباید از اهمیت طراحی لوگو و بسته بندی صنایع دستی و سوغات تبریز غافل شد. طراحی لوگو و بسته بندی در تبریز باید به گونه ای باشد که در جوامع بین المل، قابل شناسایی باشد و در نگاه اول به مخاطب القا کند که این یک محصول ایرانی و از شهر تبریز می باشد. بکار بردن نمادهایی از جاذبه های معروف تبریز در طراحی لوگو و بسته بندی می تواند معرف خوبی برای سوغات تبریز باشد که باعث فروش بیشتر و برند سازی محصولات می شود.
 

اهمیت طراحی لوگو و بسته بندی حرفه ای در محصولات صادراتی تبریز

حال با توجه به گسترده بودن فعالیت های اقتصادی و تجاری در تبریز به اهمیت طراحی لوگو و بسته بندی حرفه ای محصولات پی خواهیم برد. لوگو نشان تجاری شرکت یا سازمان های صنایع مختلف می باشد که با یک نگاه هویت شرکت را بیان می کند، بنابراین طراحی لوگو حرفه ای باید به گونه ای باشد که در همان نگاه اول، در ذهن بماند تا همواره مشخصات و فعالیت شرکت مزبور را یادآوری کند. طراحی لوگو و بسته بندی محصولات صادراتی اینجا اهمیت پیدا می کند، چراکه یک لوگو نه تنها معرف شرکت شما، بلکه اعتبار کشورتان نیز می باشد، بنابراین قبل از ورود به عرصه های بین الملی در انتخاب طراحی لوگو و بسته بندی های جذاب و پرفروش دقت کنید.
 

بعد از طراحی لوگو نوبت به طراحی بسته بندی می رسد، زمانی که قرار است کالا یا محصولی از کارخانه خارج شود باید در بسته بندی های شکیل و مناسب به مشتری عرضه شود و این امر برای محصولات صادراتی اهمیت بیشتری پیدا می کند، به گونه ای که برخی شرکت ها برای عرضه محصولات به بازارهای داخلی و صادراتی از دو یا چند مدل بسته بندی خاص استفاده می کنند. افرادی که طراحی بسته بندی محصولات بهداشتی، غذایی و غیره را بر عهده می گیرند، با رعایت اصول طراحی حرفه ای بسته بندی و ابداع طرح های بصری مفهومی، تلاش می کنند تا بسته بندی را به گونه ای طراحی کنند که باعث فروش محصول در بازارهای بین الملی شود، بماند که در طراحی بسته بندی، کیفیت جنس و متریال بسته بندی برای محصولات صادراتی حائز اهمیت است و می تواند تأثیر زیادی در میزان فروش داشته باشد.

طراحی لوگو و بسته بندی محصولات صادراتی در تبریز

طراحی آنلاین لوگو و بسته بندی

در دنیای امروزی، تنوع طرح های بسته بندی را در همه جا می بینیم، از قفسه ی فروشگاه های هایپرمارکت گرفته تا فروشگاه های ذنجیره ای که با لوگو ها و برندهای مختلف نام گذاری شده اند. در این میان کافی است سری به پاساژ های پوشاک بزنید تا با انبوهی از برندهای معروف داخلی و خارجی که با لوگوهای متنوع برندسازی شده اند روبرو شوید. قطعا در مقابل آن همه لوگو و بسته بندی های مختلف، تنها نمونه هایی شما را جذب می کنند که بسیار حرفه ای و خلاقانه طراحی شده اند.

جالب است بدانید که خیلی از لوگوها و بسته بندی های معروف به صورت آنلاین طراحی شده اند، بنابراین برای داشتن یک طراحی لوگو و بسته بندی در تبریز، نیازی نیست طراحی های مورد نظرتان را به شهر تبریز محدود کنید، بلکه با تبادل اطلاعات با جامعه ی بزرگتری از طراحان حرفه ای، می توانید از فکرها و ایده های متنوع تری برای فروش بیشتر محصولات مختلف استفاده کنید. در طراحی آنلاین لوگو و بسته بندی، تمام مراحل و جزئیات کار به دقت انجام می شود و شما می توانید بدون نگرانی از مراجعه حضوری و صرفه جویی در وقت و هزینه، خروجی های طراحی را بررسی و  ملاحظات مورد نظرتان را اعمال کنید.
 

طراحی لوگو و بسته بندی آنلاین در تبریز

طراحی لوگو و بسته بندی آنلاین با ظریف گرافیک

شما نظرتان راجع به طراحی لوگو و بسته بسته بندی آنلاین چیست؟ آیا شرکت هایی که طراحی آنلاین دارند، قابل اعتماد هستند و سر وقت سفارش مشتری را تحویل می دهند؟ این ها سؤالاتی است که با شنیدن طراحی لوگو و بسته بندی آنلاین ذهن را مشغول می کند چراکه با توجه به اهمیت طراحی لوگو و بسته بندی در میزان فروش محصول، نمی توان بی گدار به آب زد.

اگر قصد دارید طراحی لوگو و بسته بندی محصولات موردنظرتان را به طراحان حرفه ای و قابل اعتماد بسپارید، تیم طراحی ظریف گرافیک را به شما پیشنهاد می کنیم. تجربه ای که ظریف گرافیک در طراحی لوگو و بسته بندی برندهای معروف داخلی و خارجی دارد، باعث شده تا محدوده ی طراحی خود را گسترش و به سوی طراحی آنلاین سوق دهد تا بتواند در عرصه ی پیشرفت طراحی حرفه ای لوگو و بسته بندی در سراسر کشور، گام بردارد.

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288