فراخوان طراحی لوگو گوگل برای جام جهانی 2018 روسیه با ظریف گرافیک

با نزدیک شدن به روزهای برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، گوگل از هنرمندانی که تیم ملی کشورشون در بازی های جام جهانی 2018 شرکت کردن درخواست طراحی لوگو داده. طراحی لوگو انجام شده برای ایران رو راشین خیریه انجام داده. برای اطلاع از شرح خبر، در ادامه با ظریف گرافیک همراه باشین

طراحی لوگوی گوگل، یکی از مواردی هست که با رسیدن به مناسبات و رویدادهای خاص خبرساز میشه. اگه روزهای شروع سال نو میلادی یا روز  تولد افراد مشهور دنیا  و سایر روزهای مهم به صفحه ی اول گوگل وارد بشین، متوجه میشین که طراحی لوگوی گوگل تغییر کرده. برای رویداد مهمی مثل برگزاری جام جهانی فوتبال 2018، نمیشه انتظار داشت که طراحی لوگو گوگل دچار تغییر نشه و گوگل با این رویداد مهم همراه نباشه.

طی فراخوانی که توسط گوگل ارائه شد، از 32 هنرمند که تیم ملی کشورشون در جام جهانی 2018 شرکت کردن درخواست شده تا طراحی لوگو مناسب برای گوگل انجام بدن. لازم به ذکر هست که ایران یکی از شرکت کننده های این فراخوان برای طراحی لوگو هست. طراحی لوگوی گوگل برای جام جهانی 2018 رو راشین خیریه، طراح انیمیشن معروف شکرستان، انجام دادن که در تصویر زیر مشاهده میکنین. در این طرح از المان هایی استفاده شده که اشاره به هنر اصیل ایرانی داره و به نوعی طراحی لوگوی گوگل برای جام جهانی 2018 با هنر ایرانی تلفیق شده.

ما در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک برای تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم از طراحی لوگو گوگل که توسط هنرمند خوب کشورمون استقبال خوبی بشه. منحصر به فرد بودن یکی از مهم ترین ویژگی هایی هست که در طراحی لوگو باید مدنظر داشت که در این طراحی لوگو به راحتی به چشم میخوره.

طراحی لوگو گوگل جام جهانی 2018

1755 بازدید | نوشته شده در 24 خرداد 97
توسط تیم ظریف گرافیک |

تگ ها : طراحی طراحی لوگو طراحی لوگو تایپ طراحی آرم طراحی لوگو گوگل طراحی لوگو گوگلی برای جام جهانی 2018 لوگو
ثبت نظر
CAPTCHA