طراحی لوگو اختصاصی در مشهد؛ حرفه‌ای و خلاقانه

طراحی لوگو یکی از اصلی ترین ارکان، در برندینگ و معرفی کسب و کار می باشد که از قرن 13 میلادی تا امروز شاهد تغییر و تحولات زیادی در آن بوده است. مانند هر یک از عناصر تبلیغاتی دیگر، طراحی نشان حرفه ای دارای ویژگی های خاصی می باشد. در این مطلب قصد داریم چند نکته که هر شرکت طراحی لوگو حرفه ای در مشهد باید به آن توجه کند را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

طراحی لوگو ظریف گرافیک

طراحی لوگو خلاقانه با تکنیک طوفان ذهنی

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی لوگو یا هر نوع دیگر از طراحی باید رعایت شود، کنار هم قرار دادن ایده های نو و رسیدن به خروجی مطلوب و منحصر به فرد می باشد. جلسات فکر و طراحی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل در تکنیک طوفان ذهنی می باشد. در این جلسات، هر یک از افراد گروه ایده طرح های جدید خود را برای طراحی آرم ارائه داده و در صورت نیاز آن را برای دیگر اعضای گروه به تصویر میکشند. در این مرحله اعضا مشغول تجزیه و تحلیل هر طرح یا ایده یکدیگر میشوند. در نهایت، از هر طرح بخش مهم و ناب آن انتخاب شده و وارد مراحل طراحی گرافیکی اتود یا اتودهای لوگوی شما میشود.

طراحی پیتوگرام

طراحی لوگو حرفه ای با تکنیک DOIT

منظور از تکنیک DOIT در طراحی لوگو، انجام دادن نیست، بلکه این حروف مخفف کلمات define، open، identify و transform می باشد. به عبارت دیگر با این چهار حرف اصول مهم در طراحی نشان را باید تشریح کند. طبق این اصول ابتدا طرح و هدف را تعریف و سپس ایده های ناب خود را مطرح کنید، در انتها با انتخاب بهترین مورد، آنها را با رسم روی کاغذ و پس از آن داخل نرم افزارهای طراحی لوگو، به واقعیت تبدیل کنید.

طراحی لوگو در مشهد

طراحی لوگو ایده آل با تکنیک "چی میشه اگه... ؟"

در یک تیم طراحی لوگو حرفه ای در مشهد، تهران یا هر شهر و مکان دیگر، تا رسیدن به بهترین و ایده آل ترین طرح، دست از پرسیدن و تغییر در نگاه و طرح های اولیه برنمیداریم. به عبارت دیگر، تکنیک "چی میشه اگه... ؟" را همیشه همراه داریم و به معنای واقعی به این واقعیت پی برده ایم که پرسیدن و یافتن جواب درست می تواند ایده های نو و منحصر به فردی را برای طراحی لوگو  به همراه داشته باشد.

طراحی نشان

تکنیک خلاقیت سینکتیکس

این روش یکی دیگر از روشهای بسیار کاربردی برای طراحی های تیمی می باشد که خروجی بسیار ایده آلی را می توانید از آن شاهد باشید. در این روش ایده های نو در کنار هم قرار می گیرند و با اندکی تغییر به هم متصل میشوند و در نهایت به بهترین ها دست پیدا خواهید کرد. البته داشتن ایده های نو و طراحی لوگو خلاقانه را هیچ وقت از ویژگی مهم با معنا و مفهوم بودن طرح جدا نکنید. همیشه بخاطر داشته باشید که دلیل موفقیت طراحی لوگو بسیاری از برندهای معروف دنیا، در معنا و مفهوم داشتن آنها می باشد.

طراحی لوگو اسم

استخوان ماهی را فراموش نکنید!

تعجب نکنید! در این روش ابتدا مساله ی اصلی را در دایره و به عنوان سر ماهی در نظر بگیرید، سپس خطی از چپ به راست بکشید. تا این مرحله شما فقط سر و ستون فقرات را رسم کرده اید. استخوان های ماهی در این تکنیک همان ایده های هر یک از اعضای گروه می باشد که در نهایت شما به هدفتان نزدیک می کنند.

طراحی لوگو حرفه ای

علاوه بر رعایت تکنیک های طراحی لوگو خلاقانه، یک لوگو باید رنگ، فونت، شکل و سایز مناسبی داشته باشد تا علاوه بر زیبا و مفهومی بودن، قابل استفاده روی سطوح با اندازه های مختلف باشد. پیشنهاد می کنیم برای داشتن بهترین طراحی ها همیشه ببینید و بیاموزید و الهام بگیرید و معنا و مفهوم لوگوهای برتر دنیا را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چطور باید معناگرایی را به طرح ببخشید.

لوگو متنی فارسی

طراحی لوگو در مشهد

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با سال ها تجربه و تخصص در زمینه طراحی لوگو، افتخار این را داشته تا طراحی لوگوی برخی برندهای مطرح زیادی در مشهد همچون هتل 5 ستاره گرند حیات را برعهده بگیرد. ظریف گرافیک توجه به اصول طراحی را اولویت کار خود قرار داده چون میداند که یک لوگو غیر اصولی و به دور از استانداردهای طراحی، برای هیچکس لوگویی دلچسب نخواهد بود. از طرفی دیگر هنر واقعی زمانی خودش را نشان میدهد که اساس پایه آن به خلاقیت طراحان بازگردد. پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای ما را ببینید و خود قضاوت کنید. میتوانید برای اطلاع از قیمت و تعرفه‌ها همین حالا با ما تماس بگیرید.

2044 بازدید | نوشته شده در 03 اسفند 99
توسط تیم ظریف گرافیک |

تگ ها : طراحی لوگو حرفه ای لوگو تایپ پیکتوگرام مشهد
ثبت نظر
CAPTCHA