مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو قهوه Jewels

  • اشتراک گذاری:

برای طراحی لوگو کسب و کارهای لوکس و بزرگ بهتر است به کارگیری رنگ طرح، المان ها به گونه ای خاص و متفاوت صورت گیرد. در بهترین حالت قبل از هر شروعی باید به این مهم توجه داشت برند مورد نظر در چه زمینه ای مشغول به فعالیت است. همچنین با برآوردی از علاقمندی های مالک برند، رنگ های مورد نظر و سایر فاکتور ها می توان طراحی لوگو را انجام داد. طراحی لوگو قهوه جولز از جمله طراحی های لوکس و لاکچری است که تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک ارائه نموده است. در ادامه توضیحات شما را به چرایی استفاده از پرنده، رنگ و المان های دیگر بیشتر آشنا خواهد کرد با ظریف گرافیک همراه باشید.

استفاده از پرنده در طراحی لوگو قهوه جولز

پرنده نمادی است که این برند به عنوان هلدینگ در فروش تمامی محصولات و خدمات خود از آن استفاده می نماید. بنابر این آچه را که یک برند با آن شهرت یافته است را هرگز نباید در طراحی لوگو جدید حذف کرد. در پشت هر اعتبار و شهرتی، سال ها فعالیت و تلاش نهفته است که به راحتی برای بار دوم با وجود رقیبان قدرتمند و قدیمی به دست نمی اید. هر چند که عالی ترین ها در این میان ظاهر شوند اما باز هم جامعه اولویت را به آنهایی می دهند که سال ها است در این زمینه فعالیت دارند و آزمایش خود را پس داده اند. به این جهت استاده از نماد پرنده در طراحی لوگو قهوه جلوز الزامی و مهم تلقی می شد.

نماد فنجان در طراحی لوگو قهوه جِوِلز

برای آنکه در یک نگاه مخاطب بداند هدف از طراحی لوگو، معرفی چه فعالیتی است بهتر است در طراحی لوگو کافیشاپ، رستوران، فروشگاه و هر فعالیت دیگر بهترین المان را برای معرفی سریع کسب و کار به کار گرفت. در این زمینه فنجان سریع ترین مفاهیم را به مخاطب القا می کند که پرنده جولز را در مرکز آن قرار داده ایم. نه تنها استفاده از فنجان به این گونه خوانایی بالایی دارد بلکه همچون چهارچوب و کادری است که طراحی را به انسجام و وحدت رسانده است. منسجم بودن یک لوگو کمک بزرگی به استفاده از آن در تبلیغات مختلف می کند وطرح را از پراکندگی، تداخل با سایر المان ها و آشفتگی دور می کند.

کاربرد رنگ در طراحی لوگو قهوه جولز

همانطور که در ابتدا اشاره شد، برای طراحی لوگوی برندهای لوکس و لاکچری بهتر است از رنگ های اعیانی و فاخر استفاده شود تا شأن و جایگاه را به زیبایی به تصویر کشد. استفاده از رنگ طلایی گزینه مناسبی بود که کاربرد آن در دکوراسیون، ظروف، لباس و غیره باعث می شود به راحتی باز شناخته شود و هارمونی رنگ زیبایی در کل مجموعه ایجاد نماید. رنگ طلایی، مشکی، بنفش، نسکافه ای، نقره ای، بژ و غیره از جمله رنگ های لوکسی هستند که می توان در طراحی لوگوهای لوکس استفاده نمود که با توجه به این حیطه کاری طلایی به عنوان مناسب تین گزینه از سوی تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک پیشنهاد داده شد.

طراحی لوگوهویتی است که توسط طراحی به یک نام تجاری بخشیده می شود. از این رو هر انچه برای یک نام در زمینه طراحی لوگو رقم بخورد ممکن است سالیان سال ماندگار شود و به زیبایی بدرخشد و یا در همان ابتدا با انتقاداتی روبرو شود که منجر به تغییرات مجدد یا طراحی لوگو جدید شود. بهتر است در همان ابتدای امر طراحی تخصصی لوگوی کسب و کار خود را به افراد حرفه ای بسپارید تا بهترین ها را به شما ارائه نمایند. این مهم کمک می کند از همان ابتدا خوشنام و زیبا ظاهر شوید و به راحتی در اذهان جای خود را باز کنید. ماندگاری، رمز طراحی حرفه ای لوگو است که طراحان لوگوی ظریف گرافیک به شما هدیه خواهند داد.

طراحی لوگو کافیشاپ

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال