مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی آی کیس

  • اشتراک گذاری:

با توجه به تأثیر طراحی لوگو در برند سازی و موفقیت تجاری، مشتری هایی از کسب و کارهای مختلف تجاری، بازرگانی، تولیدی و ...  به ما مراجعه می کنند و با مشاهده نمونه کارهای ظریف گرافیک انتظار بهترین کیفیت در طراحی لوگو را دارند. آی کیس سازنده قاب و چاپ روی قاب و لوازم جانبی موبایل می باشد که به جهت تبلیغ و برند سازی نشان تجاری آی کیس، نشست هایی با تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک داشت. تحقیق را شروع کردیم و لوگوهای زیادی را از کسب و کارهای مختلف در دنیا بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که برای طراحی لوگو آی کیس بهترین حالت استفاده از روش لوگوتایپ است، پس شروع به طراحی کردیم و ایده هایمان را روی کاغذ آوردیم تا طرحی در خور اعتماد مشتری طراحی کنیم.

المان های مورد نظر در طراحی لوگوتایپ آی کیس

با توجه به اینکه آی کیس تولید کننده قاب موبایل می باشد، از اشکال هندسی استفاده کردیم و کادری به شکل ذوزنقه  با زوایای منحنی درست شبیه به چارچوب قاب موبایل را برای نمایش لوگوتایپ آی کیس طراحی کردیم. بعد از چارچوب کلی طرح، قصد داشتیم عبارت آی کیس را به زبان انگلیسی و به نحوی که تمام مزیت ها و ویژگی های آی کیس در فونت لوگو نمایان باشد طراحی کنیم. به همین منوال(icase)را ترسیم کردیم وحروف(c,a)را طوری طراحی کردیم که از وسط به همچسبیده و نماد بی نهایت را نشان می دهند. نماد بی نهایت در نشان تجاری آی کیس، محدودیت کسب و کار و تولید لوازم جانبی را شکسته و به فراتر از تصور می رساند. مخاطب با مشاهده این لوگو هیچگونه نگرانی راجع به عملکرد و کارایی آی کیس نسبت به طراحی و تولید قاب موبایل دلخواه ندارد و اینگونه در ذهنش تداعی می شود؛ تولید قاب موبایل با هر طرحی که دوست دارید و این شامل لوازم جانبی موبایل هم می شود.

نکته ی دیگری که هوشمندانه در طراحی لوگو تصویری آی کیس در نظر گرفتیم، تبلیغ برند فراتر از مرزهاست، چرا که آی کیس فعالیت های خود را تنها به شهر محدود نمی کند و سفارشاتی از نقاط مختلف کشور دریافت می کند. به همین منظور برای نشان دادن این المان در لوگو آی کیس حرف(i)را بگونه ای طراحی کردیم که نقطه بالای آن از کادر اطراف آی کیس عبور کرده و پا  فراتر از مرزها گذاشته است و این نگاه ریز بینانه طراح لوگو قاب و لوازم جانبی موبایل را نشان می دهد.

طراحی لوگو فروشگاه موبایل

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال