مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو هتل بزرگ پارک حیات

  • اشتراک گذاری:

برآنیم تا هویت نشان تجاری هتل بزرگ پارک حیات ( هتل مشهد طرقبه قدیم) را فاش کنیم.

بررسی های زیادی کردیم تا لوگویی در شأن یک هتل پنج ستاره طراحی کنیم. بر این باور بودیم که هتل های لوکس باید به همان اندازه جذاب و با کیفت در طراحی لوگو پیاده سازی شوند؛ به همین منظور المان های مناسب را کنار هم چیدیم و با اصلاحات و تغییرات پی در پی، طرحی ارائه دادیم که هویت واقعی هتل پنج ستاره پارک حیات را نشان داد.

شروع طراحی با الهام از نام هتل

طی تجربیاتی که در طراحی لوگو حرفه ای داشتیم، استفاده از نام هتل برای معرفی نشان تجاری عملکرد بهتری دارد اما به دلیل اینکه نام هتل بزرگ پارک حیات برای طراحی لوگو طولانی به نظر می آمد، بهتر دانستیم از مخفف کلمات برای طراحی نشان تجاری هتل استفاده و نام کامل هتل را با فونتی جذاب و لاکچری در زیر لوگو طراحی کردیم. طبعا استفاده از فونت فارسی برای هتلی که مهمانان خارجی دارد و در سطح بین الملی معرفی می شود، مناسب نیست. با توجه به اینکه لوگوهای تجاری باید به زبان های بین الملی قابل شناسایی باشند، از فونت انگلیسی برای طراحی لوگوتایپ استفاده کردیم.

نام هتل بزرگ پارک حیات را به زبان انگلیسی ترجمه کردیم(Park Hayat Grand Hotel) و حرف اول کلمات را شامل(P,H,G,H)را به اختصار در طراحی نماد هتل بکار گرفتیم. در طراحی لوگو هتل بزرگ پارک حیات غالبی بیضی به رنگ قرمز و حاشیه طلایی طراحی کردیم که لوکس و لاکچری بودن هتل را نشان می دهد،

هویت بصری طراحی لوگو هتل بزرگ پارک حیات

اکنون نوبت به طراحی خلاقانه هویت بصری هتل در لوگو رسیده است، می بایست طرحی خلق کنیم که علاوه بر نام هتل، شمایلی از هتل را به تصویر بکشد. با توجه به اینکه در هر جای دنیا از تصویر تخت خواب برای برای معرفی اقامتگاه استفاده می کنند، ما نیز از این الهام گرفتیم و شمایلی از دو تخت خواب طلایی رنگ را بصورت قرینه در پس زمینه قرمز طراحی کردیم. اما اینبار قرار نیست که تخت خواب ها واضح دیده شوند بلکه بگونه ای پیچیده طراحی شدند که در عین جذابیت و لاکچری جلوه دادن لوگو با عمیق شدن و به چالش کشیدن ذهن ببینده مشخص می شوند.

در طراحی تخت خواب های موجود در طراحی لوگو هتل بزرگ پارک حیات، روزها ایده ها و افکار تیم ظریف گرافیک را روی کاغذ آوردیم تا بتوانیم طرحی خاص ایجاد کنیم و امروز مفتخریم که توانستیم با استفاده از مخفف(Park Hayat Grand Hotel)طراحی تخت خواب های طلایی را به اتمام برسانیم، بگونه ای که با نگاه کردن به تصویر می توانید شمایلی از حروف(P,H,G,H)را پیدا کنید و این نگاه زیرکانه طراح لوگو هتل پارک حیات را می رساند.

بعد از هویت سازی کاربری هتل در طراحی لوگو ترکیبی، نوبت به معرفی امتیاز و سطح کیفیت هتل مزبور می رسد. در این رابطه تنها 5 ستاره طلایی که نماد هتل های 5 ستاره در سطح جهان می باشد می توانست کیفیت خدمات هتل را در سطح بین الملی معرفی کند. ظریف گرافیک با در نظر گرفتن این نکات، 5 ستاره طلایی را در بالاترین بخش تصویر لوگو جای گذاری کرد، بگونه ای که تقارن و انسجام در لوگو حفظ شود و این است طراحی هدفمند و هوشمندانه ظریف گرافیک در طراحی لوگو هتل بزرگ پارک حیات.

طراحی لوگو هتل لاکچری پارک حیات مشهد طرقبه در ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو هتل 5 ستاره لوکس پارک حیات مشهد در ظریف گرافیکطراحی لوگو تخصصی هتل لوکس پارک حیات گرند هتل مشهد در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو هتل پارک حیات مشهد در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو پارک حیات مشهد در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو هتل لوکس پارک حیات در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو هتل لاکچری پارک حیات مشهد طرقبه در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو هتل لوکس پارک حیات در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو هتل های مجلل

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال