مجوزها

طراحی لوگو تشریفات نینا (نینا هاشمی)

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 1727 0

برای طراحی لوگو تشریفات باید به مجموعه اصولی در اراتباط با نوع فعالیت کسب و کار دقت نمود. در راس فعالیت های هر تشریفات جلوه های لوکس و فاخری را باید به نمایش گذاشت. طراحی لوگو تشریفات نینا از جمله این نوع لوگو ها است که در تیم طراحی ظریف گرافیک صورت گرفته است. در ادامه به اصول و نکاتی که در طراحی لوگو تشریفات نینا مد نظر قرار داده ایم اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

یک لوگو خوب باید با انتخاب رنگ، فونت و طراحی بگونه ای خاص ظاهر شود تا نام یک برند تجاری یا کسب و کاری را به وضوح معرفی کند. در برخی لوگو استفاده از المان ها طراحی انجام می شود، برخی لوگو تایپ را انتخاب می نمایند و گاه ترکیبی از این دو مورد تایید قرار می گیرد. آنچه ظریف گرافیک برای طراحی لوگو تشریفات نینا در نظر گرفته است طراحی لوگو ترکیبی است که تلفیقی از فونت و المان است که به شرح ان پرداخته ایم.

انتخاب المان در طراحی لوگو تشریفات نینا

انتخاب پروانه مناسب ترین المانی است که:

  1. می توان برای نمایش زیبایی، دقت و ظرافت یک فعالیت مانند تشریفات استفاده کرد.
  2. علاوه بر این پروانه نمادی از شادی است که در اکثر نقاشی ها به عنوان عامل ایجاد کننده خوشحالی است.
  3. القای تعالی و ماندگاری
  4.  پاکی و لطافت را می توان با استفاده از این نماد منتقل کرد.

 

فعالیت هایی که در تشریفات نینا انجام می شود، مانند بادکنک آرایی (شفافیت)، حریر آرایی (تعالی)، گل آرایی( لطافت) و غیره همگی را می توان با تصویر پروانه به خوبی به نمایش گذاشت. لطافت و ظرافتی که در طراحی بال های پروانه لوگو تشریفات نینا است دقت و ظرافتی که در تزئینات صورت می گیرد را به نمایش می گذارد.

رنگ در طراحی لوگو تشریفات نینا

استفاده از رنگ بنفش که یکی از سه رنگ ثانویه اس است در طراحی لوگو تشریفات نینا به لوکس و فاخر شدن آن کمک شایانی می کند. بنفش از ترکیب دو رنگ اصلی قرمز و آبی ساخته می شود که نه گرم است و نه سرد. رنگ طلایی رنگی است که می توان به عنوان رنگ مکمل در کنار بنفش به کاربرد که جلوه های بصری تحسین برانگیزی را به وجود خواهد آورد. روانشناسی رنگ بنفش مفهوم سلطنت، ارزشمندی، تقدس و اصالت را القا می کند. در مصر و برخی ادیان مذهبی این رنگ را سمبل ایمان و فضیلت می دانند. ظریف گرافیک با توجه به مفهومی که رنگ بنفش در فرهنگ ایرانی دارد آن را به عنوان نماد سلطنت بکار گرفته است.

انتخاب فونت در طراحی لوگو تشریفات نینا

نوع فونت لوگو تشریفات نینا، توسط تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک به صورت اختصاصی طراحی شده است که مختص و درخور این برند است. طراحی های اختصاصی به یک برند هویت می بخشند و شکلی منحصر به فرد به آ ن می دهد که نمونه آن را نمی توان در هیچ نوعه طراحی دیگری یافت. 

از جمله ویژگی های مهمی که طراحی لوگو در تیم ظریف گرافیک دارد طراحی اختصاصی و یونیک است که در هیچ نمونه دیگری مشابه ان را نخواهید یافت. ما به برند سازمان و شرکت های مختلف این ماهیت را می بخشیم تا بتوانند در مقابل دیگر رقبا قدرتمند ظاهر شوند و به راحتی خوش بدرخشند. شاید طراحی لوگوی برتر و شایسته بعدی، برای کسب و کار شما باشد.

 

طراحی لوگو تشریفات لوکس نینا هاشمی

طراحی لوگو تشریفات نینا هاشمی با ظریف گرافیک

طراحی لوگو تشریفات در مشهد با ظریف گرافیک

طراحی لوگو نینا هاشمی تشریفات نینا در مشهد با ظریف گرافیک

طراحی لوگو خلاقانه تشریفات در تهران مشهد با ظریف گرافیک

 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288