مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگوتایپ فارسی ماکروپف (تولید کننده پاپ کرن)

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو محصولات غذایی المان هایی دارد که با توجه به خوراکی بودن محصولات، از لوگوهای تجاری دیگر متمایز می شود. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با توجه به هویت بارز و قدرتمند شرکت ماکروپف در زمینه تولید پاپ کورن و همچنین محبوبیت و جایگاه این خوراکی در بازار داغ تنقلات، تمام تجربیات خود در زمینه طراحی لوگو محصولات غذایی را بکار برده تا قدمی محکم در راستای برند سازی ماکروپف بردارد. با توجه به اینکه ماکروپف درخواست طراحی لوگو با دو زبان فارسی و انگلیسی را داشت، تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا در طراحی لوگو ماکروپف به زبان فارسی، تک تک جزئیات طراحی لوگوتایپ انگلیسی ماکروپف را در نظر گرفته تا لوگو هوشمندانه کنونی را طراحی کنیم.

هویت بصری در طراحی لوگو ماکروپف

هر آنچه با شنیدن نام پاپ کورن در ذهن تداعی می شود را در طراحی لوگو پاپ کورن بکار گرفته ایم تا هویت محصول را صرف نظر از بسته بندی نشان دهیم. بی شک تک تک جزئیات در طراحی لوگو این محصول نقش مهمی در جذابیت لوگو و فروش پاپ کورن داشته است. در ادامه به المان هایی که در طراحی لوگو ماکروپف بکار برده ایم اشاره می کنیم.

پف کردن

بر کسی پوشیده نیست که پاپ کورن محصول بدست آمده از دانه های ذرت است که طی مراحلی براثر حرارت به دانه های پف کرده سفید رنگ تبدیل می شود، درست مثل غنچه سر بسته ای که سرباز می کند. ما این حالت پف کردن دانه های ذرت را در طراحی فونت ماکروف به خوبی نشان دادیم. در لوگوتایپ ماکروپف تمام حروف با فونت درشت و بصورت سه بعدی با خطوط منحنی طراحی شده بگونه ای که انگار باد کرده و این هویت و ساختار ذرت را بخوبی نمایش می دهد.

ترکیدگی

اگر طرفدار پاپ کورن باشید، حتما با نحوه ی تولید آن آشنا هستید. در تولید این محصول تنها صدایی که به گوش می رسد، صدای ترق ترق و ترکیدگی دانه های ذرت می باشد که نشان می دهد پاپ کورن آماده شده است. ظریف گرافیک این صدای آشنا را در طراحی لوگو ماکروپف به تصویر کشیده است. حالت ترکیدگی در طراحی لوگو ماکروپف بصورت جرقه ای در حال انفجار طراحی شده که یک دانه پاپکورن پف کرده از میان آن پرتاب شده است.

انتقال حس نشاط

در طراحی لوگو اولین قدم بررسی مخاطبان هدف می باشد و این در طراحی لوگو پاپ کورن برای جذب مخاطب و فروش بیشتر اهمیت بیشتری دارد. با توجه به اینکه طرفداران پاپ کورن از تمام قشرها و سنین مختلف بخصوص کودکان هستند، لوگویی خلق کردیم که حس نشاط را به مخاطب انتقال دهد. ما این حس را در غالب کارکتر خندان داخل تصویر دانه پاپ کورن طراحی کردیم و بی شک با اولین نگاه به این چهره، خنده بر لبانتان نقش می بندد.

شکلک و خلق کاراکتر ماکروپف

 یکی از هدف های استفاده از چهره خندان داخل دانه ذرت، خلق کاراکتر و شخصیت سازی ماکروپف است. این کاراکتر، ماکروف را شخصیتی تعریف می کند که از نحوه ی تولید و خروجی نهایی رضایت کامل دارد و این حس را نیز به شما منتقل کند، همچنین یک بریدگی کوچک در پایین تصویر پاپ کورن خاص بودن این لوگو و نگاه ریزبینانه طراح را نشان می دهد که به تنهایی باعث هویت سازی این محصول می شود، بی دلیل نیست که لوگو ماکروپوف یکی از بهترین آثار ظریف گرفیک شده است.

طراحی خلاقانه لوگوی ذرت بو داده ماکروپف در مشهدطراحی لوگو خلاقانه پاپ کورن در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو پاپ ورن ماکروپف در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو ماکروپف ذرت بوداده در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو ماکروپف در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو ذرت بوداده ماکروپف در مشهد طراحی خلاقانه لوگو ذرت بوداده در ظریف گرافیک پاپ کورن ماکروپفطراحی لوگو ماکروپف

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال