مجوزها

ماجرای جالب طراحی لوگو برای زعفران مهام

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 760 0

طراحی لوگو زعفران از جمله فعالیت های تخصصی تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک است که نمونه های زیادی از این دسته سفارشات را در بخش نمونه کارها مشاهده خواهید کرد. متقاضیان طراحی لوگو در ایران و  همسایگی ایران هریک خواهان طراحی لوگویی مطابق با فرهنگ و نام و نشانی از فرهنگ خود هستند. در  همه بخش های لوگو زعفران مهام مفاهیمی نهفته است که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

مفاهیم پنهان در طراحی لوگو زعفران مهام

ما با توجه به مهم ترین الگوی ذهنی خود استفاده از طرح های اصیل ایرانی را در راس کار قرار داده ایم که در این میان باید اشاره ای به هویت و ماهیت بصری زعفران نیز میشد. با بکارگیری نمادهای اسلیمی ایرانی که در خط ونقش های کاشیکاری ها، فرش و سایر صنایع دستی اصیل ایرانی شکیلی از پیاز زعفران خلق کرده ایم که آن را پایه و اساس لوگو قرار داده ایم. از طرفی زعفران ایرانی یکی از مرغوب ترین نوع زعفران در میان تولیدکنندگان دنیاست که طرح اسلیمی پایه، می تواند به عنوان پرچم دار کیفیت و اعلاء بودن زعفران ایرانی باشد.

ترکیب طرح های اسلیمی و پیاز زعفران تشکیل حروف "S" و "M" را داده اند که حروف ابتدایی برند میباشد،بعبارتی المان های حروف M,S ، پیاز زعفران ،گل زعفران، و نقوش اصیل ایرانی با یکدیگر تداعی کننده لوگویی فاخر برای شرکت زعفرانی اصیل ایرانی ست.

علت انتخاب رنگ در طراحی لوگو زعفران مهام

از دو رنگ طلایی و بنفش به عنوان رنگهای لوکس و شاهانه یاد می شوند که القا کننده ارزشمندی یک کالای با کیفیت است. چشم با دیدن این رنگ ها به خوبی تشخیص خو اهد داد با محصولی منحصر به فرد و بی نظیر مواجه است. طراحی لوگو لوکس در این زمینه به برند شما کمک خواهد کرد تا بخشی از برند خود را با لوگو به همگان معرفی نمایید تا با دیدن نماد تجاری کسب و کار شما، به راحتی آن را از سایرین باز  شناسند و حتی انتخاب نماید.

قبل از آنکه طرح در طراحی لوگو حرفه ای خودنمایی کند، رنگ ها در معرفی کالا و جلوه گری ایفای نقش می نمایند. قدرت رنگ بگونه ایست که به راحتی در ذهن بیننده حک می شود.

انسجام و خلاقیت در طراحی لوگو زعفران مهام

در طراحی پیاز زعفران، طرح های اسلیمی را به صورت پایه در نظر گرفته ایم تا نشان از هویت ریشه دار و ثبات فعالیت این برند در میان سایر رقیبان در طی سال باشد که امروزه نیز همچنان می درخشد. فعالیت مستمر در طی سالهای متمادی باعث می شود تا یک برند به خوبی شناسایی شود و فعالیت مستمر مهر اعتباری می شود بر محبوبیت آن.

طراحی لوگو زعفران مهام در تیم طراحی ظریف گرافیک با شناسایی نیازهای برند، درخواست مشتری و بازدهی بالا باتوجه به بازارهای داغ رقابت جهانی صورت گرفته است. زعفران کالایی صادراتی است که فروش آن محدود به بازارهای محلی نمی باشد و هدف بازار بین المللی است که سازمان ها با فرهنگ و ملیت های متفاوت درحال تجارت هستند. در این میان برد از ان کسی است که محصول با کیفیت خود را در طرح های خلاقانه بدون محدودیت فرهنگی به سایرین ارائه نماید. طراحی لوگو حرفه ای باید به گونه ای صورت گیرد که در سایر ملل بخوبی درک شود و ارتباط موثری با مخاطب برقرار کند.

طراحی لوگو زعفران مهام

طراحی لوگو زعفران مهام در ظریف گرافیک

طراحی لوگو خلاقانه زعفران مهام در مشهد

طراحی لوگو تخصصی زعفران مهام در ظریف گرافیک

طراحی لوگو با کمترین قیمت زعفران مهام در مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288