مجوزها

طراحی لوگو دوزبانه آل آجیل زرین

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 188 0

طراحی لوگو دو زبانه زعفران و خشکبار آل آجیل زرین در ظریف گرافیک

برند آل آجین زرین در زمینه ی صادرات زعفران و خشکبار فعالیت دارد. شرکت آل آجین زرین فعالیت خود را با فروش مرغوب ترین زعفران آغاز کرده و در حال حاضر صادرات این محصول را در دست دارند.

با اولین نگاه به لوگو آل آجیل زرین متوجه کاربرد هوشمندانه، همراه با خلاقیت طراح در استفاده از سرگل های زعفران برای نوشتار لوگو خواهید شد. خاص بودن این نوشتار و نبود فونت مشابه آن باعث جذب بیشتر مخاطب و ماندگاری لوگو در ذهن می شود. شاید با خود بگویید که سرگل زعفران قرمز رنگ است و چرا رنگ لوگو طلایی می باشد و به دنبال علت کاربرد این رنگ هستید. از آنجا که محصولات برند زرین محدود به زعفران نمی شود و آجیل از محصولات محبوب آن است، انتخاب رنگ طلایی در هارمونی با رنگ زرشکی زعفران و زرد آجیل است. همانطور که مشاهده نمودید حتی در استفاده از رنگ ها، فکری پشت هر یک از انتخاب های طراح لوگو ظریف گرافیک است.

المان های بکار رفته در لوگو آل آجیل زرین

زعفران یا زَرپَران که محصول اصلی این برند است با طراحی لوگو خلاقانه شرکت همخوانی زیادی دارد. زر که همان طلا است و پر که مانند سرگل های زعفران است در ترکیب با هم پرهای طلایی را به یاد مخاطب می آورد. سرگل های پرپر شده ی طلایی رنگ لوگوی آل آجیل زرین یاد آور این نماد است. زعفران خاصیت ضد افسردگی و نشاط‌ آور دارد و از این رو مصرف کنندگان آن بعلت لذتی که از مصرف زعفران می برند همیشه این محصول را در سبد خرید خود خواهند داشت. همچنین مصرف زعفران خاصیت ضد افسردگی داشته و باعث نشاط بخشیدن به افراد می گردد.

اعتماد به یک برند وقتی توسط مشتری بوجود می آید که قلبا محصول را بپذیرد و با مصرف آن، احساس احترام تولید کننده به مصرف کننده را حس کند. نماد قلبی که در بالای لوگو خودنمایی می کند بیانگر ایجاد حس اعتماد بین مشتری و تولید کننده است که نام آل آجیل زرین در آن حک شده است. وقتی محصولات یک برند بتواند این گونه با قلب مشتری ارتباط بگیرد، حس وفاداری را به وی منتقل می کند.

طراحی های ریزبینانه و ظریف اطراف کادر لوگو حس اصالت و کلاسیک سبک ایرانی را منتقل می کند و یادرآور زعفران نامی ایران زمین است. البته این طراحی دور از طرح های مدرن نیست. لوگو خشکبار  آل آجیل حس تلفیق سبک مدرن و کلاسیک با جلوه ای لوکس را به نمایش می گذارد. این طرح به گونه ای در اطراف قالب لوگو به کار رفته است که مانند آن را در هیچ نمونه ای نخواهید دید.

مفهوم رنگ در طراحی لوگو خشکبار آل آجیل زرین

رنگ طلایی به کار رفته در نوشتار و طرح لوگو بر جذابیت بصری آن افزوده است. رنگ طلایی که از ترکیب دو رنگ زرد و کرم به دست می آید، اسم خود را از عنصر طلا گرفته و در دسته ی رنگ های گرم به شمار می رود. همچنین رنگ طلایی لایت، نماد انرژی معنوی، موفقیت، پیروزی، ثروت، اعتبار و سخاوت می باشد. اگر این رنگ در شما تاثیرگذار بوده است، پس شما فردی با اعتماد به نفس بالا و بسیار باهوش و بلند پرواز هستید.

طراحی  لوگو در ظریف گرافیک

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با تجربه ی خود در حیطه ی گرافیک، و با تسلط بر طراحی، بصورت خلاقانه تمامی این المان ها را در طراحی لوگو خشکبار زرین به کار گرفته است. طراحی لوگو ظریف گرافیک، منحصر به فرد، یونیک و با توجه به مخاطبان خاص محصول انجام می شود. از جمله مواردی که گیرایی لوگو را بالاتر می برد، طراحی هوشمندانه آن و برقراری ارتباط بصری با بیننده است. طراحی لوگو با ظریف پلاس، اصیل و یکتا و بدون کپی برداری انجام می شود.

حک نام تجاری یک برند و محصول در ذهن مخاطب مهم ترین هدف یک طراحی است و ظریف گرافیک با دقت و هوشمندی بالا در این زمینه، به این هدف دست می یابد. بهره مندی از طرح و رنگ های مناسب و بکارگیری اصولی آن توسط طراحان خوش ذوق ظریف گرافیک، باعث جذابیت دو چندان لوگو شده است. پیچیدگی یک طرح دلیل بر جذابیت آن نیست، بلکه سادگی یک طراحی با دقت و ماندگاری در ذهن مخاطب می تواند ارزش یک لوگو را افزایش دهد. هنگامی که طرح بتواند با چشم و ذهن مخاطب ارتباط برقرار کند و در ذهن اون نقش بندد، تا مدت ها این تصویر در ذهن مخاطب تداعی کننده موضوع و برند خاص خواهد بود. هنگامیکه ایده یک طرح منحصربفرد باشد، ماحصل کار نیز یونیک و بی نظیر خواهد بود.

طراحی لوگو زرین زعفران

طراحی لوگو آجیل زرین

طراحی لوگو آجیل فروشی

طراحی لوگو خشکبار

طراحی لوگو زعفران زرین

طراحی لوگو صادرات آجیل

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال