مجوزها

طراحی لوگو عسل برکت هشتم

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 318 0

طراحی لوگو عسل برکت هشتم چند عنصر مهم را در بر دارد که به طراحی تک تک المان ها در طرح نهایی پرداخته ایم. قبل از طراحی باید بدانیم قوانین طراحی لوگو بر چه اساس است و با چه استاندارد هایی باید صورت گیرد. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک در ادامه به تشریح لوگو عسل برکت هشتم خواهد پرداخت. با ما همراه باشید.

رعایت سادگی

قبل از هر چیز در طراحی لوگو بر آنیم تا سادگی لوگو در همه جوانب کار از طرح و نوشته و ترکیب این دو رعایت کنیم تا طرح از هرگونه پیچیدگی و چالشی دور باشد. بهتر است لوگو ها در یک نگاه به مخاطب خود را معرفی نماید و نیازی به کنکاش و تحقیق نباشد. همانطور که در طراحی لوگو عسل برکت هشتم می بینید، المان عسل و زنبور به وضوح خودنمایی می کند که در 3 ثانیه اول معرف لوگو عسل می باشد. نیازی نیست برای بیان واضح ترین معانی از المان هایی با مفاهیم دور استفاده شود، زیرا مخاطب محصول، عام است و باید طرح بگونه ای باشد برای عموم قابل درک باشد.

کاربرد المان و نماد

المان هایی که در طراحی لوگو عسل برکت هشتم می بینید در نگاه اول 6 ضلعی است که نمادی از لانه زنبور است و یکی از مصادیق بارز برای مفهوم عسل در طراحی لوگو به شمار می رود. همچنین شمایی از بارگاه امام هشتم را می بینید که به رنگ طلایی در داخل 6 ضلعی طراحی شده است که بیانگر دو مفهوم است. مفهوم اول "برکت هشتم" که به برکت وجود بارگاه امام رضا (ع) در شهر تولیدمحصول اشاره دارد و مفهموم دوم، طرحی از عسل در آن جای گرفته که تلفیق این دو نماد به همراه رنگ طلایی جا نمایی شده است. وجود زنبور در این میان، صحّه ای است برای عسل که می توان از وجود آن برداشتی همچون پرندگان اطراف حرم داشت.

فونت در طراحی لوگو

قبل استفاده از فونت باید به نوع و هدف طرح دقت شود تا از میان انواع فونت فانتزی، رسمی، کودکانه، ادبی، اسلامی، قدیمی و غیره بهترین را انتخاب نمود. همانطور که می بینید در انتخاب فونت لوگو عسل برکت هشتم از فونت ایرانی اسلامی استفاده شده که با نام برکت هشتم و عسل به خوبی ارتباط برقرار کرده است. دقت داشته باشید همانطور که در ظرافت طراحی لوگو عسل برکت هشتم مشاهده می کنید، هرگز نمی توان از فونت های بولد و رسمی یا فونت های خشک و زاویه دار استفاده کرد. انتخاب فونت در طراحی لوگو باید با حساسیت و دقت بالا انجام شود از این رو ما در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک برای انتخاب این مهم با توجه به مفاهیم، نوع طراحی و نیاز لوگو بهترین را انتخاب و ارائه می نماییم.

طراحان حرفه ای، انتخاب رنگ، المان، جایگذاری فونت و ترکیب این عناصر را با هم بگونه ای انجام می دهند که در نگاه اول توازن و همخوانی را می توان مشاهده کرد. ما در ظریف گرافیک پس از بررسی تاریخچه برند، مفاهیم، نیاز مشتری و بازار هدف طراحی لوگو را آغاز می نماییم که با علم و مهارت بتوانیم تسلط بیشتری در تمام مراحل طرحی داشته باشیم. از این رو قبل از هر چیز لازم است گفتگویی با مالک برند برای نیاز سنجی و کسب اطلاعات بیشتر داشته باشیم. طراحی لوگو خلاقانه و حرفه ای برای طراحان گرافیک با تجربه و خبره از جمله پروژه هایی است که بسیار مورد اهمیت است. با طراحی لوگو به یک سازمان ماهیتی بخشیده می شود که بخش های دیگر کسب و کار و برند را تحت الشعاع قرار می دهد. ست اداری، طراحی دکوراسیون، لباس پرسنل و روش های تبلیغاتی و غیره از جمله مواردی هستند که از رنگ و طرح لوگو در یک سازمان پیروی می کنند. ظریف گرافیک با خلق هویت بصری منحصر به فرد و خلاق شما را به برندی ماندگار تبدیل خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می توانید با شماره همای موجود در پنل تماس با ما، تماس حاصل نمایید.

طراحی-لوگو-عسل-در-مشهد

طراحی-لوگو-ساده-و-شیک-عسل-در-ظریف-گرافیک

طراحی-بی-نظیر-لوگو-عسل-در-ظریف-گرافیک

طراحی-ساده-و-مفهومی-لوگو-عسل-در-مشهد

طراحی-لوگو-خلاقانه-عسل-برکت-هشتم

طراحی-لوگو-عسل-برکت-هشتم-در-مشهد

طراحی-لوگوعسل-در-ایران

طراحی-لوگو-مینیمال-عسل-برکت-هشتمطراحی-بی-نظیر-لوگو-عسل-برکت-هشتم-در-مشهد

طراحی-لوگو-عسل-در-سراسر-ایران

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال