مجوزها

طراحی لوگو تایپ ناز استور

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 386 0

مهم ترین عواملی که باعث شد طراحی لوگو فروشگاه ناز استور را به صورت لوگو تایپ ارائه دهیم موارد زیر است:

  • اهمیت نام فروشگاه از نگاه مالک برند
  • آشنایی مخاطب با نام فروشگاه
  • امکان ارائه لوگو بصورت مینیمال بعد از برندسازی (در آینده)

ما در طراحی لوگوتایپ فروشگاه ناز استور از فونتی ساده و خوانا استفاده کردیم تا به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کند. با این حال ما در تیم طراحی ظریف گرافیک به نوشتن ساده نام اکتفا نکردیم و لازم دانستیم المانی مرتبط با فروشگاه در آن قرار دهیم تا مخاطب بهتر به نوع فعالیت مجموعه پی ببرد. در این راستا برای زیبایی و شیوایی طرح، آنالیز های لازم انجام شد تا بتوانیم با المانی ساده مفهوم اصلی را در لوگو به نمایش بگذاریم. بی شک نماد سبد خرید در لگو از جمله الگوهای پر مخاطبی بود که می توانست به راحتی این مهم را انجام دهد اما در این راستا برای متفاوت بودن از بقیه برند ها و خلق اثری ارزشمند و یکتا به طراحی المانی ساده،گویا و خاص پرداختیم که می توانید در تصاویر زیر این المان را ببینید و به راحتی به معنای آن پی ببرید.
تمام سعی ما در طراحی لوگو تایپ فروشگاه ناز استور استفاده از نمادی یکتا برای خلق هویت بصری قوی در آینده ای نزدیک بودیم که توانستیم به این مهم دست یابیم.

طراحی خلاقانه لوگوی ناز استوردر ظریف گرافیک

طراحی لوگوتایپ تخصصی فروشگاه اینترنتی

طراحی لوگوتایپ انگلیسی فروشگاه اینترنتی نازاستور

طراحی لوگو ناز استور در مشهد

طراحی-لوگوفروشگاه-آنلاین-در-ظریف-گرافیک

طراحی لوگو ناز استور در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو در کترین زمان با ظریف گرافیکطراحی لوگو ناز استور در کمترین زمان با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو ماغل در ظریف گرافیک-نار استور

اگر در فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید و می خواهید فروش محصول و خدمات خود را به گونه ای خاص داشته باشید، پس از انتخاب نام تجاری، طراحی آرم و لوگو فروشگاه حرف اول را می زند. هویت یک سازمان با نشان تجاری شکل می گیرد که به دلیل وجود فروشگاه های اینترنتی بسیار، بهتر است از لوگو و آرم منحصر به خود استفاده کنید. با این حال در صورتی که در نتایج جستجو به کاربرانی که با نام تجاریتان آشنایی دارند پیشنهاد داده شوید، به راحتی می تواند سایت فروشگاه شما را را انتخاب نموده و به صورت اینترنتی خرید کنند.

سادگی در طراحی لوگو از جمله مهم ترین اصولی است که باید مد نظر قرار داده شود. به جرات می توان گفت لوگو هایی که به دور از هر نوع پیچیده گویی و شلوغ کاری باشد باعث می شود در زمان کمتری معرف مشاغل به مخاطبان خود باشد. دقت داشته باشید استفاده از لوگو های آماده و آنلاین را هرگز به شما پیشنهاد نمی کنیم، زیرا با این حال ممکن است لوگویی به شما یشنهاد داده شود که برای اراد دیگر نیز ارائه شده است. در زمان ثبت لوگو قطعا با مشکلاتی مواجه می شوید که اعلام می کنند لوگوی شما یونیک نیست و قبلا برای کسب و کاری دیگر به ثبت رسید است.

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288