مجوزها

طراحی لوگو جواهری - گالری آوا

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 358 0

در طراحی لوگو آوا گالری سعی بر آن داشتیم تا طرحی لوکس و جذاب ارائه نماییم تا بیانگر جلوه های فاخر زیور آلات آوا گالری باشد. لوگویی که در آن نام آوا AVA و طرح الماس به وضوح خودنمایی می کند حاصل بررسی و تحقیق تیم طراحی ظریف گرافیک است . الماس از آن جهت در طرح بکار گرفته شده است که سمبلی از قدرت و عشق وافر است و به لوگو ابهت و قدرتی خاص می بخشد. 
برای طراحی لوگو آوا گالری همانطور که مشاهده می کنید نام AVA به عنوان حلقه و پایه الماس بکار گرفته شده است که با ایجاد تقارن در طرح توانستیم این امر را میسر نمائیم.
ضخامت خطوط در تمام بخش های طراحی برای نمایش جلا و شکوه بخشی به برند است.  نوشتاری که در لوگو مشاهده می کنید، طرحی جدید از فونتی است که با اعمال تغییرات تیم طراحی به دست آمده تا همخوانی لازم را با ساختار کلی لوگو را داشته باشد.

طراحی تخصصی لوگو جواهرات گالری آواطراحی لوگو حرفه ای جواهرات در ظریف گرافیک مشهدطراحی لوگو تخصصی در مشهد گالری جوهرات آواطراحی لوگو جواهری آوا در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو گالری جواهرات در ظریف گرافیکطراحی لوگو تخصصی جواهرات گالری آوا در تهرانطراحی لوگو جواهرات اوا در تهران با ظریف گرافیکطراحی لوگو حرفه ای جواهری آوا در تهران با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو جواهری در ظریف گرافیکظراحی لوگو تخصصی گالری جواهرات آوا در ظریف گرافیکطراحی لوگو جواهرات آوا در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو جواهری در تهران با ظریف گرافیکطراحی لوگو جواهری اوا در تهران با ظریف گرافیک

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال