مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو آژانس مسافرتی آنی بوک

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو در ظریف گرافیک همواره پس از تحلیل و مطالعات بسیار انجام می شود. استفاده از معانی، مفاهیم و اهداف از مهم ترین نکاتی است که از آن بهره می بریم. طراحی لوگو آژانس مسافرتی آنی بوک نیز پس از انجام آنالیز و بررسی های لازم صورت گرفته است.

آنی + بوک

آنی (لحظه ای – در هر لحظه) و کلمه بوک که فارسی نویس نام لاتین بوکینگ بوده، مفاهیمی است که از آن در طراحی لوگو آژانس هواپیمایی آنی بوک بهره گرفته ایم. چمدانی که در لوگو طراحی شده است، نماد بارز و معروف مسافرت است که از آن برای انتقال دو مفهوم استفاده کرده ایم. ابتدای در نظر داشته ایم به سفر اشاره کنیم و در مفهوم نهان دوم خط الرسمی از ساعت را در ان گنجانده ایم که اشاره به "آنی" نموده ایم. بوک کردن سفر به معنی رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما است. برای نمایش این مهم در لوگو به طراحی حرف A در لوگو نگاهی بیاندازید. تگ سفر های هوایی را به گونه ای در حرف A تلفیق نموده ایم که به زیبایی طرح افزوده است و دو کارآیی را در یک قالب نمایش می دهد.

نکته ای ظریف در طراحی چمدان وجود دارد که اگر مفهومی تر به طرح نگاه کنید متوجه خواهید شد بندکشی هایی که دور چمدان ها در گذشته( حس نوستالوژیک و اطمینان خاطر) انجام می شد، جهت حفاظت و نگهداری بهتر بار در پرواز و جابجایی ها بود. اکنون استفاده از این المان در لوگوی آژانس مسافرتی آنی بوک از آن جهت است که بلیط سفر خود را با اطمینان خاطر از  آنی بوک خرید خواهید کرد.

طراحی خلاقانه لوگو آژانس مسافرتیطراحی حرفه ای لوگو آژانس هواپیمایی آنی بوک در مشهدطراحی حرفه ای لوگو مسافرتی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو آژانس مسافرتی در مشهدطراحی تخصصی لوگو آژانس مسافرتی در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو مسافرتی در تهران با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو آژانس مسافرتی در مشهد با ظریف گرافیک

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال