مجوزها

طراحی لوگو شرکت ورکیو آلمان _تمدید و فسخ کننده قراردادها

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 621 0

طراحی لوگو شرکت ورکیو آلمان _تمدید و فسخ کننده قراردادها در ظریف گرافیک با توجه به نوع فعالیت شرکت های زیر مجموعه این سازمان انجام شده است. کلیه فعالیت های این بنگاه از قبیل اجاره، تمدید، فسخ و یا ارائه مشاوره های حقوقی که در خصوص آپارتمان، ویلا، باشگاه، ملک، ارائه اینترنت و غیره به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به حضور مشتریان و طرفین قرار داد نخواهد بود.

آنچه که ظریف گرافیک به عنوان خروجی به این مجموعه ارائه نموده طراحی لوگو ترکیبی است که در آن:

  1. تیک: نمادی از صحت و اعتبار انجام عملیات موفقیت آمیز در مجموعه ورکیو است که تیک تایید یا نهایی هر قراردادی را مستند، از طرفین دریافت می کند.
  2. فایل: نمادی که به عنوان سند و فایل در طرح می بینید نشان از برگی است جهت عقد، فسخ، تمدید و سایر امورات قراردادی و ملکی که از جمله فعالیت مهم مشاوران املاک ورکیو می باشد.

انتخاب رنگ بنفش و آبی در این لوگو به دلیل هارمونی و همسویی آن ها انجام شده است. رنگ بنفش از جمله رنگ های ثانویه است که با ترکیب دو رنگ اصلی آبی و قرمز ساخته می شود که نه سرد و است و نه گرم. در واقع بنفش رنگی است میانه رو، بی طرف و مثبت (اشاره به خصوصیات افرادی که در مجموعه ورکیو مشغول به فعالیت هستند). استفاده از دو رنگ بنفش و آبی از لحاظ بصری روی مخاطبین اثرات مثبتی را خواهد گذاشت.می توان گفت رنگ آبی حس آرامش و اطمینان را به مشتریان می دهد تا با خاطری آسوده همراهی مشاوران املاک ورکیو را در کنار خود بپذیرند.

همچنین رنگ بنفش از جمله رنگ های فاخر و اشرافی است که حس اصالت و قدرت را به خوبی انتقال می دهد. بیش از 50 درصد شهروندان آلمانی را مسیحیان تشکیل می دهند که در این دین رنگ بنفش از تقدس و فضیلت خاصی برخوردار است و آن را رنگ ایمانی می دانند. با انتخاب این رنگ تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک بر آن بود تا پیمان های مجموعه ورکیو را ارزشمند و معتبر نمایش دهد. لذا افراد با حس مثبت و خوش بینانه از آن استقبال نموده تا از خدمات مختلف بهره مند می شوند.

کلماتی که در پایین لوگو درج شده است Verwaktung به معنای مدیریت، KI به معنای هوش مصنوعی (با توجه به سیستم کاری ورکیو) و Ordentilich به معنای مرتب سازی است که همه را می توان در تک تک مراحل و خدمات ارائه شده از سوی مشاوران حرفه ای املاک ورکیو مشاهده و دریافت نمود.

برای مشاهده لوگو فرهنگی مذهبی دایشیتن (آلمان) کلیک کنید

طراتحی تخصصی لوگو مشاوران املاک در آلمان با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو بنگاه املاک در آلمان با تجربه ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو مشاغل در آلمان با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مشاوران املاک کشور آلمان در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو مشاوران املاک و ساخت و ساز در ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288