مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو آژانس هواپیمایی آس چارتر

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو آژانس مسافرتی اغلب با وجود المان های کره زمین، هواپیما و موارد مشابه انجام می شود اما زمانی می توان به خلاقیت و زیبایی یک لوگو اشاره کرد که المان ها به گونه ای خاص به کار گرفته شوند از این رو ما در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با آنالیز اتود های مختلف اختصار حروف AS به ترکیبی که مشاهده می کنید رسیدیم. بر آن شدیم حرف اختصار A را بعنوان نمادی از باند هواپیمایی نمایش دهیم و تلفیقی از هواپیما در آن به گونه ای معنا داری داشته باشیم.

طراحی حرکت مار پیچ حرف S در کنار A با پیچ و تاب نیمه، جلوه های بصری طرح را دو چندان کرده است که تکمیل کننده نام AS است. استفاده از رنگ آبی اشاره ای به آسمان نیلگون دارد که حرکت هواپیما را از دو جهت (حرکت در آسمان - حرکت در باند هواپیمایی) می شد با آن منطقی تر نمایش داد.

طراحی لوگو خلاقانه آژانس مسافرتی آس چارتر

خلاقانه-ترین-طراحی-لوگو-آژانس-هواپیمایی-در-استودیو-ظریف-گرافیکطراحی لوگو حرفه ای آژانس مسافرتی آس چارتر در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه آژانس هواپیمایی آس چارتر در مشهدطراحی حرفه ای لوگو آژانس هواپیمایی آس چارتر در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو آژانس مسافرتی آس چارتر در ظریف گرافیکProfessional design of As charter airline logo in MashhadProfessional design of As charter airline logo in Mashhadطراحی حرفه ای لوگو آژانس مسافرتی آس چارتر در ظریف گرافیک - مشهد

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال