مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو کارخانه مشروبات غیرالکلی نوشک افغانستان

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو نوشیدنی های غیر الکلی نوشک با توجه به المان های مهم و بارز نام برند و خلاقیت تیم طراحی ظریف گرافیک صورت گرفته است. قبل از هر چیز بنا به درخواست مالک برند، طراحی لوگو باید به صورت لوگوتایپ انجام می شد که با توجه به این مهم برآن شدیم تا با خلاقیت و مفهوم برند طراحی را ارائه نماییم. در این لوگو نام نوشک را مشاهده می کنید که با الهام از امواج در هم تنیده و درون یکدیگر قرار گرفته اند.  
از طرفی از آنجا که فعالیت برخی کسب و کار ها همیشه محدود به جغرافیایی خاص نمی شود و شاید روزی در عرصه بین الملل فعالیت کنند بهتر بود لوگو در قالبی طراحی شود که با همه مخاطبان ارتباط برقرار نماید. از آن جهت نام نوشک را به انگلیسی در طراحی قید کردیم. با این حال همانطور که مشاهده می کنید این نام به صورت ترکیبی از اسم و نماد طراحی شده که حروف O با الهام از قطرات آب (نوشیدنی) و حرف A با الهام از کوه های نوشک (بلندترین قله های کوهستانی افغانستان) ارائه شد.
در حالت کلی در تمام مراحل طراحی لوگو نوشک با توجه به آنکه مخاطب عموم افرا جامعه هستند سعی بر آن داشتیم تا نوشتار را خوانا و گویا طراحی کنیم تا به دور از هر گونه پیچیدگی یا ابهام باشد.

طراحی لوگوتایپ انگلیسی و فارسی نوشیدنی های نوشک افغانستان

طراحی خلاقانه کارخانه آب معدنی نوشک

طراحی لوگوتایپ کارخانه نوشیدنی های غیر الکلی نوشک در ظریف گرافیک

طراحی لوگو نوشابه های انرژی زا نوشک در ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه نوشیدنیطراحی حرفه ای لوگو نوشیدنی و نوشابه نوشک در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو تخصصی آب معدنی و نوشابه گاز دار در افغانستان با ظریف گرافیکطراحی لوگو نوشابه و آب مهدنی در مشهدطراحی لوگو نوشیدنی و نوشابه های غیر الکلی در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگوی نوشیدنی و آب معدنیطراحی حرفه ای لوگو نوشیدنی های غیر الکلیطراحی لوگو نوشیدنی در مشهد

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال