مجوزها

طراحی لوگوتایپ زعفران مایتی

  • اشتراک گذاری:
30 شهریور 1400 396 0

طراحی لوگوتایپ زعفران مایتی

تیم طراحی ظریف گرافیک، طراحی لوگو تایپ زعفران مایتی را با توجه به کلاله های زعفران انجام داده است که این امر به وضوح در لوگو مشهود است. رنگ نوشتار Mighty با الهام از رنگ گل زعفران انجام شده است که ترکیب بنفش و قرمز را در کنار یک دیگر بکار گرفتیم. استفاده از الگوی کلاله زعفران بجای حرف “y” پیشنهادی بود که بسیار شایسته و بجا ارائه شد تا مخاطب با اولین نگاه توجهش به رسالت برند (نوع تجارت) و سپس به نام کسب و کار و رنگ لوگو معطوف شود.

به طور کلی طراحی لوگو زعفران امروزه با ضعف هایی روبرو است که متاسفانه طراحان کمتر به مقوله طراحی حرفه ای و تخصصی در این زمینه می پردازند و یا اجرای طرح به افراد آماتور و تازه کار واگذار می شود. بیشتر مخاطبان ظریف گرافیک افرادی هستند که در زمینه تجارت زعفران در سطح بین الملل مشغول هستند با این حال باید لوگویی در شأن این محصول فاخر و گرانقدر ارائه شود تا به اهمیت تجارت زعفران در میان دیگر محصولات و تولیدات بیافزاید. در پی این مهم همواره بر آنیم تا بهترین الگوهای تخصصی و آنالیز شده را در زمینه طراحی لوگو زعفران ارائه کنیم. رسالت ظریف گرافیک، ارتقاء کیفی طرح های گرافیکی از جمله طراحی لوگو مشاغل مختلف است تا الگو های شایسته و در خوری را به مخاطبان خود ارائه نماید.

جهت مشاهده نمونه لوگوهای زعفران ظریف گرافیک کلیک کنید

طراحی لوگوی زعفران مشهد در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو زعفران مایتی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو زعفران مایتی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو زعفرانطراحی لوگو زعفرانطراحی لوگوی زعفران در مشهد با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگوی زعفران در ظریف گرافیکطراحی لوگو زعفران مایتی در ظریف گرافیک مشهدطراحی لوگوی حرفه ای زعفران در مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288