مجوزها

طراحی لوگو کشمش عارف

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 918 0

هر برند رسالتی را بر عهده دارد و برای تحقق اهدافی منحصر به فرد پا به عرصه تجارت می گذارد. با این حال برای نمایش هویت و نام خود، نیاز به نشانی قدرتمند و درخور دارد تا به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار نموده و مفاهیم را به سرعت انتقال دهد. طراحی لوگو کشمش عارف با توجه به این مهم در ظریف گرافیک صورت گرفت:

1. خشکبار ایران از جمله مرغوب ترین خشکبار جهان به دلیل کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه به شمار می رود که تجارت و مبادلات آن به تمام دنیا با استقبال و محبوبیت بالایی روبرو است. به جرأت می توان گفت خشکبار ایران امپراطوری بی رقیبی را در تمام دنیا به پا کرده است. در عین حال کشمش نیز از مهم ترین تولیدات خشکبار ایران است که برند عارف در این زمینه فعالیت دارد. با این حال استفاده از انگور به عنوان مواد اولیه ی تولید کشمش و قرار دادن تاج سلطنت بر آن (امپراطوری خشکبار ایران)  به جهت نمایش هرچه بهتر این موضوع مهم بود.

2. صادرات این محصول اغلب به کشور های حوزه خلیج فارس انجام می شود که در این زمینه برای نمایش، فعالیت فراتر از مرز برند عارف، میوه انگور را خارج از کادربندی (فعالیت برون مرزی) قرار داده ایم. 

3. انتخاب رنگ های بنفش و طلایی از دو جهت صورت گرفت که در ابتدا اشاره ای به رنگ انگور و تاج زرین امپراطوری داشته باشیم که خود در یک نگاه برای مخاطب، گویا و واضح است و از جهت دیگر این دو رنگ از جمله رنگ های اشرافی به شمار می روند که اغلب در طراحی های مدرن و لوکس در هر دوره زمانی استفاده می شوند. بنفش از جمله رنگ های نادر و کمتر استفاده شده در طراحی است که اگر به گونه تخصصی در هویت بصری بکار گرفته شود، قطعا امتیاز ماندگاری و به خاطر سپاری بالایی را به یک برند می بخشد. همچنین به مرور زمان مخاطب تنها با دیدن رنگ بنفش در کنار طلایی نام و خاطر برندی خاص در ذهنش تداعی می شود.
 

اما به طور کلی اگر نگاهی اجمالی به لوگو داشته باشید دژی مستحکم را تصور خواهید کرد که نشانه قدرت و اقتدار برند عارف در این زمینه است. نشانه های ضعف و نقص در طراحی لوگو به راحتی به مخاطب قابل انتقال است و این نیازی به تخصصی خاص ندارد. قدرت پردازش و تحلیل مغز انسان، به گونه ای سیستماتیک برپایه زیبایی شناسی های بصری برنامه ریزی شده و به راحتی در یک نگاه می تواند حس درست و دقیق را از دیده های جهان پیرامون دریافت کند که بی شک دریافت اول، برداشت نهایی او خواهد شد. با این حال برآن بودیم تا اوج اقتدا و شکوه برند عرفان را در یک نگاه آشکار سازیم.

Creative design of commercial raisin logoطراحی تخصصی لوگو آجیل و خشکبارطراحی لوگو کشمش عارفلوگو کشمش عارف طراحی لوگو کشمش صادراتیطراحی لوگو خشکبار صادراتیطراحی لوگو کشمش عارف در مشهدطراحی حرفه ای لوگو کشمش و خشکبار عارف در مشهد با ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288