مجوزها

درباره ما و مجوزها

ما اینجاییم تا ایده های شما را زنده کنیم

تیم ظریف گرافیک
ظریف گرافیک شامل تیمی از جوانان خلاق و با پشتکار است که تمام تلاش خود را برای خلق برندهایی موثر بکار می گیرد. توجه و تخصص ما روی همکاری با برندهایی متمرکز است که در مرحله آغاز، توسعه و یا ری‌برندینگ هستند. ما دارای انرژی، پشتکار، صبر و عزم برای حرکت با مشتریان خود به سوی آینده ای غیر قابل توقف هستیم.
ظریف گرافیک از سال 1393 فعالیت خود را با طراحی لوگو و بسته بندی آغاز کرد و پس از عضویت در انجمن طراحان گرافیک ایران، اکنون به یک مجموعه با خدمات کامل هویت بصری تبدیل شده است، که شامل بخش های دیگری همچون طراحی و کدنویسی وبسایت، عکاسی و تدوین می باشد.
ما بارها در سازمانها و مجموعه‌ها به چشم دیده ایم که پروژه هایی عظیم اما بی نظم، با برنامه های زمانی عقب افتاده و طراحی های نامناسب؛ باعث اشتباهات و خسارات بزرگی شده اند. به این ترتیب، ما تصمیم گرفتیم تا فرآیندی را ایجاد کنیم که نقاط ضعف رقبایمان، نقاط قوت ما باشند.
مشتریانی که با آنها کار کرده‌ایم، به دلیل پایبندی جدی ما به زمانبندی های ارائه شده حتی در شرایط پرفشار، قیمت های پایین، کیفیت عالی و همچنین پیگیری مداوم ما، بارها و بارها به همکاری با ما ادامه داده اند.
ثمره این تلاش سبب شده، ما با بیش از 15 کشور از سراسر دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، سوئد، بلژیک، آمریکا، امارات، عراق، قطر، افغانستان و.. همکاری داشته باشیم.
اکنون مشتاقانه منتظر آغاز همکاری با شما هستیم.

مجوزهای رسمی

وب سایت ظریف گرافیک دارای مجوز رسمی از نهادهای ناظر بر کسب‌وکارهای اینترنتی می باشد. در این بخش شما می توانید این مجوزها را مشاهده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.
وب سایت ظریف گرافیک دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (اینماد) ومی باشد، برای بررسی هر کدام از مجوزها کافیست روی تصویر آن مجوز کلیک نمایید.
بیش از 100 پروژه موفق
همکاری با 16 کشور دنیا
7 سال تجربه
09331003288