مجوزها

درباره ما و مجوزها

ما اینجاییم تا ایده های شما را زنده کنیم

چه کسی هستیم

ما ظریف گرافیک هستیم. تیمی خلاق و سخت کوش که عاشق طراحی بوده و بر این باور است که بدون این شوق و علاقه، کاری از پیش نمی‌رود.

ما اهمیت می دهیم!

چون همیشه از داشتن کوچک‌ترین نقشی در پیشرفت و موفقیت دیگر کسب و کار ها لذت میبریم و به اندازه کیفیت کارمان، به چشم انداز مشتریان خود ایمان داریم.

چون عاشق هستیم!

ما کارمان را دوست داشته و بیشتر از همیشه به نتایج خود افتخار می‌کنیم. از چالش های جدید استقبال میکنیم چون باور داریم که هیچ سقفی در یادگیری و رشد وجود ندارد. دست خودمان هم نیست؛ حل کردن مشکلات شما حس خوبی دارد.

قبل از طراحی گرافیک، ما طراح تجربه هستیم.

ظریف گرافیک مجموعه ای است که پیام اصلی برندتان، که تاکنون از مخاطب شما مخفی مانده را در لحظه برای خریدار افشا می‌کند. آن را در قانع کننده ترین شکل ممکن در آورده و به مخاطبِ درست، عرضه می‌کند.

چگونه کار میکنیم؟

در پروسه طراحی، ما پیش از اینکه دست به قلم شویم، به سراغ ارزش های برند شما می رویم. به طور دقیق‌تر ویژگی های خاص محصولات و خدمات شما را شناسایی می کنیم. چون می‌دانیم که یک طرح خوب قبل از هر چیز باید ارتباطی قوی با مخاطب برقرار کند. پس از آن، ترکیبی از استراتژی درست و خلاقیت طراحان است که کار را به جلو حرکت داده و در نهایت ما را به یک خروجی مطلوب هدایت می‌کند.

مجوزهای رسمی

وب سایت ظریف گرافیک دارای مجوز رسمی از نهادهای ناظر بر کسب‌وکارهای اینترنتی می باشد. در این بخش شما می توانید این مجوزها را مشاهده و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.
وب سایت ظریف گرافیک دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (اینماد) ومی باشد، برای بررسی هر کدام از مجوزها کافیست روی تصویر آن مجوز کلیک نمایید.
بیش از 100 پروژه موفق
همکاری با 16 کشور دنیا
7 سال تجربه
09331003288