مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو اختصاصی در مشهد؛ حرفه‌ای و خلاقانه

  • اشتراک گذاری:
7 فروردین 1400 2440 0 طراحی لوگو

طراحی لوگو یکی از اصلی ترین ارکان، در برندینگ و معرفی کسب و کار می باشد که از قرن 13 میلادی تا امروز شاهد تغییر و تحولات زیادی در آن بوده است. مانند هر یک از عناصر تبلیغاتی دیگر، طراحی نشان حرفه ای دارای ویژگی های خاصی می باشد. در این مطلب قصد داریم چند نکته که هر شرکت طراحی لوگو حرفه ای در مشهد باید به آن توجه کند را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

 

لوگوی فارسی و انگلیسی mobline kala طراحی لوگو مشهد

طراحی لوگو خلاقانه با تکنیک طوفان ذهنی

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی لوگو یا هر نوع دیگر از طراحی باید رعایت شود، کنار هم قرار دادن ایده های نو و رسیدن به خروجی مطلوب و منحصر به فرد می باشد. جلسات فکر و طراحی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل در تکنیک طوفان ذهنی می باشد. در این جلسات، هر یک از افراد گروه ایده طرح های جدید خود را برای طراحی آرم ارائه داده و در صورت نیاز آن را برای دیگر اعضای گروه به تصویر میکشند. در این مرحله اعضا مشغول تجزیه و تحلیل هر طرح یا ایده یکدیگر میشوند. در نهایت، از هر طرح بخش مهم و ناب آن انتخاب شده و وارد مراحل طراحی گرافیکی اتود یا اتودهای لوگوی شما میشود.

Creative design of jewelry logo in Mashhad

طراحی لوگو حرفه ای با تکنیک DOIT

منظور از تکنیک DOIT در طراحی لوگو، انجام دادن نیست، بلکه این حروف مخفف کلمات define، open، identify و transform می باشد. به عبارت دیگر با این چهار حرف اصول مهم در طراحی نشان را باید تشریح کند. طبق این اصول ابتدا طرح و هدف را تعریف و سپس ایده های ناب خود را مطرح کنید، در انتها با انتخاب بهترین مورد، آنها را با رسم روی کاغذ و پس از آن داخل نرم افزارهای طراحی لوگو، به واقعیت تبدیل کنید.

طراحی لوگو در مشهد

طراحی لوگو ایده آل با تکنیک "چی میشه اگه... ؟"

در یک تیم طراحی لوگو حرفه ای در مشهد، تهران یا هر شهر و مکان دیگر، تا رسیدن به بهترین و ایده آل ترین طرح، دست از پرسیدن و تغییر در نگاه و طرح های اولیه برنمیداریم. به عبارت دیگر، تکنیک "چی میشه اگه... ؟" را همیشه همراه داریم و به معنای واقعی به این واقعیت پی برده ایم که پرسیدن و یافتن جواب درست می تواند ایده های نو و منحصر به فردی را برای طراحی لوگو  به همراه داشته باشد.

طراحی لوگو فروشگاه لوازم قنادی و کیک پزی در مشهد

تکنیک خلاقیت سینکتیکس

این روش یکی دیگر از روشهای بسیار کاربردی برای طراحی های تیمی می باشد که خروجی بسیار ایده آلی را می توانید از آن شاهد باشید. در این روش ایده های نو در کنار هم قرار می گیرند و با اندکی تغییر به هم متصل میشوند و در نهایت به بهترین ها دست پیدا خواهید کرد. البته داشتن ایده های نو و طراحی لوگو خلاقانه را هیچ وقت از ویژگی مهم با معنا و مفهوم بودن طرح جدا نکنید. همیشه بخاطر داشته باشید که دلیل موفقیت طراحی لوگو بسیاری از برندهای معروف دنیا، در معنا و مفهوم داشتن آنها می باشد.

Logo design of refinery and petroleum products in Mashhad

استخوان ماهی را فراموش نکنید!

تعجب نکنید! در این روش ابتدا مساله ی اصلی را در دایره و به عنوان سر ماهی در نظر بگیرید، سپس خطی از چپ به راست بکشید. تا این مرحله شما فقط سر و ستون فقرات را رسم کرده اید. استخوان های ماهی در این تکنیک همان ایده های هر یک از اعضای گروه می باشد که در نهایت شما به هدفتان نزدیک می کنند.

طراحی لوگو حرفه ای

علاوه بر رعایت تکنیک های طراحی لوگو خلاقانه، یک لوگو باید رنگ، فونت، شکل و سایز مناسبی داشته باشد تا علاوه بر زیبا و مفهومی بودن، قابل استفاده روی سطوح با اندازه های مختلف باشد. پیشنهاد می کنیم برای داشتن بهترین طراحی ها همیشه ببینید و بیاموزید و الهام بگیرید و معنا و مفهوم لوگوهای برتر دنیا را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چطور باید معناگرایی را به طرح ببخشید.

طراحی نشان لوگو زعقران مشهد

طراحی لوگو در مشهد

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با سال ها تجربه و تخصص در زمینه طراحی لوگو، افتخار این را داشته تا طراحی لوگوی برخی برندهای مطرح زیادی در مشهد همچون هتل 5 ستاره گرند حیات را برعهده بگیرد. ظریف گرافیک توجه به اصول طراحی را اولویت کار خود قرار داده چون میداند که یک لوگو غیر اصولی و به دور از استانداردهای طراحی، برای هیچکس لوگویی دلچسب نخواهد بود. از طرفی دیگر هنر واقعی زمانی خودش را نشان میدهد که اساس پایه آن به خلاقیت طراحان بازگردد. پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای ما را ببینید و خود قضاوت کنید. میتوانید با ما تماس بگیرید

آدرس شرکت طراحی ظریف گرافیک
مشهد. بلوار دانش آموز. دانش آموز 20. پلاک 1

05138671824


09374808618

برای اطلاع از قیمت و تعرفه‌های طراحی گرافیک و لوگو در مشهد همین حالا با ما تماس بگیرید.

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال