درباره ما

چه کسی هستیم؟

ما ظریف گرافیک هستیم. تیمی خلاق و سخت کوش که عاشق طراحی بوده و بر این باور است که بدون این شوق و علاقه، کاری از پیش نمی‌رود.

ما اهمیت میدهیم!

چون همیشه از داشتن کوچک‌ترین نقشی در پیشرفت و موفقیت دیگر کسب و کار ها لذت میبریم و به اندازه کیفیت کارمان، به چشم انداز مشتریان خود ایمان داریم.
 

چون عاشق هستیم!

ما کارمان را دوست داشته و بیشتر از همیشه به نتایج خود افتخار می‌کنیم. از چالش های جدید استقبال میکنیم چون باور داریم که هیچ سقفی در یادگیری و رشد وجود ندارد. دست خودمان هم نیست؛ حل کردن مشکلات شما حس خوبی دارد.
 

قبل از طراح گرافیک، ما طراح تجربه هستیم.

ظریف گرافیک مجموعه ای است که پیام اصلی برندتان، که تاکنون از مخاطب شما مخفی مانده را در لحظه برای خریدار افشا می‌کند. آن را در قانع کننده ترین شکل ممکن در آورده و به مخاطبِ درست، عرضه می‌کند.

 

چه میکنیم؟

مجموعه ظریف گرافیک در حال حاضر تنها در سه زمینه طراحی گرافیک بصورت کاملا تخصصی فعالیت دارد:

  • طراحی بسته بندی و لیبل
  • طراحی لوگو
  • طراحی کاتالوگ

 

چگونه کار میکنیم؟

در پروسه طراحی، ما پیش از اینکه دست به قلم شویم، به سراغ ارزش های برند شما می رویم. به طور دقیق‌تر ویژگی های خاص محصولات و خدمات شما را شناسایی می کنیم. چون می‌دانیم که یک طرح خوب قبل از هر چیز باید ارتباطی قوی با مخاطب برقرار کند. پس از آن، ترکیبی از استراتژی درست و خلاقیت طراحان است که کار را به جلو حرکت داده و در نهایت ما را به یک خروجی مطلوب هدایت می‌کند.

 

ما اینجایم تا هویت برند شما را به ساده و زیباترین شکل ممکن به تصویر بکشیم؛ دقیقا همان طوری که مخاطب شما شیفته آن خواهد شد.