مجوزها

طراحی بسته بندی هارد باکس زعفران خلیلی + ویدئو

  • اشتراک گذاری:
30 شهریور 1400 215 0

جالب است بدانید که ایران بیش از 90 درصد کل زعفران جهان را تامین میکند. آن هم نه هر نوع زعفرانی. بلکه باکیفیت‌ترین زعفران دنیا را. بله. ما چه در کمیت و چه در کیفیت تامین زعفران حرف اول را در جهان میزنیم!

این موضوع باعث شده تا برای مخاطبان جهان اصالت ایرانی این ادویه محبوب امری بسیار مهم باشد.

به همین منظور نمایش هویت ایرانی در طراحی بسته بندی زعفران برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اهمیت زیادی دارد. در طراحی بسته بندی زعفران سوپر نگین خلیلی نیز برای ما و کارفرما این موضوع مهم بود!

برای ما مشخص بود که سوپر نگین خلیلی بعنوان یکی از گرانترین نوع محصول زعفرانی این برند باید جسارت نشان دادن یک ماهیت ایرانی، باستانی، اشرافی و لوکس را داشته باشد. از این رو ما در ظریف گرافیک المان‌هایی که نمایانگر این مضامین اصیل در ایران بود را یک به یک بررسی کردیم.

از نقوش باستانی در بافت فرش در پس زمینه گرفته تا نقوش موزاییک محبوب ایرانی در وجه‌های کناری بسته بندی. همچنین ما شعری از شاعر محبوب ایرانی، مولانا را در سمت راست بسته بندی آوردیم و آن را با فونت نستعلیق و چاپ طلاکوب جلوه دادیم

برای لوگو و معرفی محصول از رنگ بنفش استفاده کردیم تا علاوه بر معرفی هویت برند، نمادی از گل زعفران را با این رنگ معرفی کنیم.

این بسته بندی سخت (هاردباکس) در کیفی دستی (بَگ) با همان طراحی قرار میگیرد و هدیه ای مناسب برای دوستان و آشنایان می باشد.

 
 

طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی لوکس زعفران

طراحی بسته بندی زعفران خلیلی

چاپ هارد باکس در  مشهد

ساخت جعبه هارد باکس در مشهدطراحی هارد باکس زعفران

بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال