مجوزها

طراحی بسته بندی زعفران ZKS - فرانسه

  • اشتراک گذاری:
30 خرداد 1401 1362 0

Z K’ S یک برند بسته بندی زعفران است که برای مخاطبانش در فرانسه به یک بسته بندی لوکس و مینیمال نیاز داشت. این بسته بندی علاوه بر جلب توجه در کسری از ثانیه میبایست محصول را به صراحت معرفی می‌کرد و این دقیقا همان کاری بود که ما در مجموعه ظریف گرافیک انجام دادیم.
گل کوچک زعفران در وسط بسته بندی و پترنی ساده از  کلاله های زعفران در پس زمینه طراحی، به خوبی توانسته جلوه جذابی به بسته بندی بدهد. از طرفی وزن محصول و شعار "با دقت دستچین شده برای شما" به زبان فرانسوی، به شکل طلاکوب درج شده تا بیشتر از هر بخشی به چشم آید. همچنین برای نام محصول و گل زعفران از خدمات UV استفاده کردیم.
این بسته بندی از نوع کشویی می باشد که ظرف درون آن در هولدری که به دور آن کاغذ مومی کشیده شده است محافظت می شود و لیبل هایی زیبا برای پلمپ ظرف داخلی و پلمپ کاغذ مومی بکار رفته است.
چاپ محصول توسط ظریف گرافیک به انجام رسیده و عکاسی آن در استودیو ظریف گرافیک و با همکاری استودیو کارنو صورت گرفت.

 

zks-saffron-packagingsaffron-packaging-design-zksafghanistan-producted-saffron-packagingبسته-بندی-فرانسه-زعفران-صادراتیطراحی-محصول-بسته-بندی-زعفرانطراحی-بسته-بندی-zksبسته-بندی-لاکچری-زعفران-فرانسهبسته-بندی-کشویی-زعفران-صادراتیطراحی و عکاسی خلاقانه بسته بندی زعفرانزعفران-zksطراحی-لیبل-ظرف-زعفران-zksSafarn-packaging-designپکیجینگ-زعفران-صادراتیپشت-بسته-بندی-زعفران-zksطراحی-جعبه-کشویی-زعفران

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288