مجوزها

طراحی لوگو استودیو تخصصی کودک سرخ

  • اشتراک گذاری:
20 شهریور 1400 621 0

برای طراحی لوگو استودیو کودک باید بیش از هر چیزی خلاقیت را بکار ببریم و ایده هایی را روی کاغد بیاوریم که به خوبی گویای استودیو حرفه ای عکاسی کودک باشند و این دقیقا چیزی بود که استودیو کودک سرخ از ما انتظار داشت.

تلفیقی از وکتورهای تصویری در طراحی لوگو استودیو کودک

برای طراحی لوگو استودیو سرخ باید هویت این عبارت را به تصویر می کشیدیم، به همین سبب بخش های مختلف آن را بصورت مجزا در نظر گرفتیم و برای معرفی هر کدام نمادی را طراحی کردیم بگونه ای که سه کلمه " استودیو عکاسی"، "کودک" و "سرخ" را به تصویر بکشد. به همین منوال برای استفاده نمادها بصورت جداگانه دست بکار شدیم، تیم طراحی ظریف گرافیک طرح های متنوعی که هر کدام جذابیت و خلاقیت خاص خود را داشت ارائه کرد و طی بررسی هر کدام به این باور رسیدیم که برای مشخص و قابل فهم بودن آن در جوامع مختلف باید از المان های ساده کنیم.

دوربین عکاسی

در طرح هایی که خلق کرده بودیم تغییراتی دادیم و در نهایت کادری مستطیلی به نشانه دوربین عکاسی ترسیم کردیم، سپس عبارت سرخ را به زبان فارسی و با فونت اختصاصی بگونه ای خلاقانه طراحی کردیم تا لنز دوربین را تداعی کند و سپس این طرح را درست وسط کادر مستطیلی قرار داریم و شمایلی از یک دوربین عکاسی را به  تصویر کشیدیم.

کودک بازیگوش

برای اینکه طراحی لوگو گویای استودیو کودک باشد، از تصویر یک کودک بازیگوش استفاده کردیم و بگونه ای آن را طراحی کردیم که دارد از پشت دوربین بازیگوشی می کند تا کنجکاوی کودکانه اش را ارضا کند. در نهایت عبارت استودیو کودک سرخ را به زبان انگلیسی (SORKH PROFSSIONAL STUDIO) با حروف بزرگ و با فونت جذاب به گونه ای قرار دادیم که در تمام زوایا، منحنی هایی ایجاد شود تا حس صمیمیت و ذهنیت کودکانه را تداعی کند، سپس لوگوتایپ(SORKH PROFSSIONAL STUDIO) را برای معرفی هویت بصری خلق شده، در زیر لوگو قرار دادیم.

رنگ آمیزی لوگو استودیو کودک سرخ

در رنگ آمیزی لوگو استودیو کودک باید از دو رنگ متضاد برای مجزا نشان دادن هویت استودیو عکاسی کودک استفاده می شد. رنگ قرمز برای هویت بخشیدن به طرح سرخ، بیشترین تأثیرگذاری را دارد به همین منوال از این رنگ برای برای طراحی دوربین عکاسی استفاده کردیم و از رنگ مشکی برای جلوه ی دادن به کودک بازیگوشمان استفاده کردیم.

طراحی لوگو اتلیه استودیو مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288