مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی مال می

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو در زمانیکه مشتری لوگویی ساده و در عین حال پیچیده می خواهد، بسیار دشوار است نه اینکه از عهده طراحان حرفه ای ظریف گرافیک خارج باشد بلکه نیاز به تمرکز و دقت زیای دارد تا بتوانیم معمای این پازل را حل کنیم. جالب است بدانید که نو بودن ایده ها در ظریف گرافیک اولویت دارد، پس باید زمان بگذاریم و در فضاهایی قرار بگیریم که ایده هایی ناب به ذهنمان منتقل می کنند. نمونه کارهای طراحی لوگو در سایت ظریف گرافیک، روزبه روز انتظارات مشتریان و متقاضیان طراحی لوگو را بالا برده و مفتخریم که حساسیت مشتری، ما را به خلق آثاری نوین و حرفه ای تر وا می دارد.

طراحی لوگو مال می، ساده و در عین حال پیچیده

اگر به سایت های فروشگاهی دقت کرده باشید تصویر سبد خرید به عنوان لوگو برای معرفی فروشگاه اینترنتی در شمایل مختلف طراحی شده است، اما این بار با مشتری مواجه شدیم که درخواست طراحی لوگویی خاص و جدید برای هویت بخشی به فروشگاه اینترنتی  mallme   داشت. با توجه به اینکه فروشگاه های اینترنتی در مرزهای بی نهایت معرفی می شوند باید لوگویی طراحی می کردیم که به زبان بین الملی قابل شناسایی باشد، بدین منظور در طراحی هویت بصری فروشگاه اینترنتی مال می از حرف m الهام گرفته ایم. شاید به نظر طراحی حرف m در طراحی لوگو ساده باشد ولی روی همین یک حرف روزها کار کردیم تا توانستیم دو حرف m را بگونه در کنار هم قرار دهیم که حرف م فارسی را از هر طرف نمایش دهد. خلاقیت در طراحی حرف m بگونه ای است که 4 حرف شامل 2 تا m و 2 تا م را در خلاف جهت هم نشان می دهد.

با توجه به اینکه لوگو مال می بسیار پیچیده و حرفه ای طراحی شد، باید ایده ای برای ساده بیان کردن مفهوم لوگو در نظر داشته باشیم. ظریف گرافیک بر اساس تجربیاتی که در زمینه طراحی لوگو حرفه ای در زمینه های مختلف داشت از نام انگلیسی mallme  بصورت ساده و با فونت درشت در زیر طرح m استفاده کرد تا با اولین نگاه تصویر بالای خود را شرح دهد.

با توجه به اینکه مال می یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است، می بایست از رنگ هایی در طراحی لوگو استفاده کنیم علاوه بر جذابیت، موجب شکیل شدن لوگو شود، بنابراین رنگ فیروزه ای را در طراحی فونت و تصاویر لوگو به عنوان رنگ غالب در نظر گرفتیم و از رنگ مشکی برای مشخص نشان دادن me استفاده کردیم. مجموعه ای که در سایت ظریف گرافیک مشاهده می کنید، تنها بخشی از آثار ارزشمند تیم حرفه ای ظریف گرافیک می باشد.

طراحی لوگو شاپینگ

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال