مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو شرکت معماری نوید شایسته

  • اشتراک گذاری:

نوید شایسته مدیریت شرکت طراحی معماری از جمله مشتریانی بود که برای طراحی لوگو حساسیت زیادی داشت و این را می توانستیم از تأکید بر اهمیت نشان تجاری و هویت لاکچری است. با توجه به اینکه نوید شایسته مشتریانی با پرستیژ بالایی دارد که برای طراحی ساختمان های لوکس و لاکچری به ایشان مراجعه می کنند، ریز بینانه به این مهم توجه کردیم تا در گوشه و کنار  لوگو، لاکچری بودن و هویت شرکت طراحی معماری نوید شایسته را طراحی کنیم.

نشان اختصاری نوید شایسته در طراحی لوگو شرکتی

با تجربیاتی که در زمینه طراحی لوگو شرکتی داشتیم سعی کردیم تمام جوانب را در نظر بگیریم و طرحی در شأن پرستیژ کاری نوید شایسته ارائه دهیم. به همین منظور بهتر دانستیم لوگویی طراحی کنیم که در کنار لوگوتایپ نوید شایسته، تصویری از برند شرکت را به نمایش بگذارد تا در صورت حذف نام ، نماد و نشان تجاری نوید شایسته معرف شرکت طراحی معماری ایشان باشد.

پیشنهادها و ایده های زیادی را روی میز گذاشتیم و با بررسی هر کدام برخی گزینه ها را حذف کردیم تا به نتیجه ای رسیدیم که مورد توافق تمام اعضای تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک بود. در طراحی لوگو شرکتی ابتدا می بایست نماد شرکت را طراحی می کردیم، با توجه به اینکه هویت بصری یم برند، تصویری است که در عین سادگی گویای هویت شرکت باشد، نام نوید شایسته به زبان انگلیسی( NAVID SHAYESTEH) روی کاغذ نوشتیم و سپس از حروف اول نام به اختصار (N,S,H ) در طراحی برند نوید شایسته استفاده کردیم. خلاقیت و ابتکار عمل تیم طراحی ظریف گرافیک دست به دست هم دادند تا با حروف اختصاری نام نوید شایسته، ساختمانی لوکس با شمایل هندسی معماری طراحی کنند، بگونه ای که در دل یک طرح سه بعدی از چارچوب ساختمان می توان بصورت واضح حروف  N,S,H را مشاهده کرد.

بعد از طراحی نشان تجاری شرکت طراحی معماری نوبت به طراحی لوگوتایپ NAVID SHAYESTEH در لوگو شرکتی رسید. ما این را با فونت انگلیسی بزرگ بصورت ساده و خوانا بطوریکه خطوط یکدست و توازن در آن رعایت شده در زیر نشان برند قرار دادیم تا در یک نگاه معرف نماد شرکت معماری نوید شایسته باشد.

رنگ های لاکچری در طراحی لوگو شرکتی

در انتخاب رنگ بر این تأکید داشتیم که رنگی مناسب با پرستیژ شرکت معماری را در طراحی لوگو نوید شایسته بکار ببریم، به همین منظور استفاده از رنگ طلایی برای لوکس نشان دادن هویت شرکت معماری بهترین انتخاب بود که می توانست در یک نگاه ارزش لوگو را دوچندان کند.

طراحی لوگو شخصی و اختصاصی

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال