مجوزها

طراحی لوگو ی شخصی سونیا راد

  • اشتراک گذاری:
20 شهریور 1400 561 0

طراحی لوگو شخصی یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ و معرفی حرفه ی تخصصی اشخاص است، بر همین باور سونیا راد مدرس همایش به تیم ظریف گرافیک مراجعه و برای طراحی لوگو شخصی به مذاکره نشست. طی صحبت هایی که با خانم سونیا راد داشتیم، دریافتیم که لوگویی باید طراحی کنیم که اهمیت و کیفیت تخصص ایشان را نشان دهد و در عین حال شکیل، جذاب و در خور شأن یک مدرس همایش باشد. پس طراحی را شروع کردیم و اسم سونیا راد را برای ایجاد لوگوتایپ ایشان در طرح های مختلف به تصویر کشیدیم تا در نهایت به انسجام، تقارن و هماهنگی در لوگوتایپ (Sonia rad) رسیدیم.

برند سازی لوگوتایپ سونیا راد

طی بررسی هایی که کردیم به این نتیجه رسیدیم که از یک نام و از یک نماد برای برند سازی در لوگو تایپ سونیا راد استفاده کنیم تا در صورت حذف نام، نماد به تنهایی برند سونیا راد را معرفی کند. با وجود اینکه طراحی لوگو شخصی را در پیش داشتیم باید از نمادی استفاده می کردیم که مختص شخص سونیا راد باشد. به همین منظور لوگوتایپ (Sonia rad) را با فونت اختصاصی طراحی کردیم و در کنارش جایی برای نمایش نماد سونیا راد در نظر گرفتیم، سپس نام (Sonia rad) را به اختصار درآوردیم و با تلفیق حروف(S)و(R) آنگونه که در فونت اختصاصی سونیا راد در نظر گرفتیم، طراحی کردیم و نماد برند سونیا راد را در یک چارچوب مستطیلی با پس زمینه سفید به تصویر کشیدیم. نکته ای که در طراحی لوگو سعی کردیم مد نظر قرار دادیم انسجام و هماهنگی لوگوتایپ (Sonia rad) و نشان برند در یک کادر است بگونه که می توانید شمایلی متقارن در یک سبک طراحی را در لوگو شخصی سونیا راد مشاهده کنید که ذهن مخاطب را به چالش می کشد و این دقت بالا و عمکرد هوشمندانه تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک را می رساند.

رنگ مخصوص طراحی لوگو شخصی

رنگ آمیزی در طراحی لوگو مبحثی است که نیاز به مهارت بالایی دارد، چرا که رنگ ها معرف خصوصیات متقاضی لوگو می باشند و ما با در نظر گرفتن رسمی بودن همایش ها از رنگ سبز لوکس استفاده کردیم تا به پرستیژ کار مدرس همایش بیاید.

طراحی لوگو تخصصی و شخصی

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288