مجوزها

طراحی لوگو آژانس مسافرتی جیسا

  • اشتراک گذاری:
20 شهریور 1400 731 0

ابتکار و خلاقیت گروه طراحی لوگو ظریف گرافیک هم اکنون در مرحله ای از اعتمادسازی قرار گرفته که منجر به طراحی لوگو آژانس های مسافرتی معروف یکی پس از دیگری شده است. ما نیز به پاس این اعتماد و با در نظر گرفتن اصول مشتری مداری، تمام پازل های طراحی لوگو را کنار هم چیدیم تا ایده هایمان را به بهترین روش پیاده سازی کنیم و اکنون طرحی ارائه کردیم که لوگو آژانس مسافرتی جیسا را به رقابت با معروف ترین لوگوهای هواپیمایی ایران وا می دارد.

طراحی لوگو ترکیبی جیسا

در طراحی لوگو آژانس مسافرتی جیسا از شمایل هواپیما به عنوان نماد پرواز استفاده کردیم، در این راستا سعی کردیم خلاقیت را به اوج خود رسانده و با نام فارسی جیسا، تصویری از یک هواپیما را طراحی کنیم. اگر به لوگوی آژانس جیسا توجه کنید، بخش دماغه هواپیما حرف " ج "، خط زیر هواپما در بخش نزدیک به دماغه حرف " ی " و انتهای تصویر تا رسیدن به دم هواپیما بر گرفته از " سا "می باشند و این چنین به صورت زیرکانه جیسا را در غالب یک هواپیما به تصویر کشیدیم.

برای انتخاب رنگ در طراحی لوگو، طیف وسیعی از رنگ ها را کنار هم گذاشتیم تا با بررسی مفهوم و تأثیر رنگ ها بهترین انتخاب را انجام دهیم. استفاده از رنگ آبی در طراحی هواپیما، نمادی از رنگ آسمان می باشد که جیسا را در آغوش می کشد و این می توانست برای معرفی آژانس مسافرتی جیسا بهترین انتخاب باشد.

استفاده از شمایل هواپیما باعث شد تا نام جیسا بصورت پنهان تبلیغ شود بطوریکه با اولین نگاه ذهن را به چالش بکشد و نام جیسا را جست و جو کند، اما این نحوه ی طراحی بقدری چالش برانگیز است که تنها حرفه ای های طراحی لوگو و فارسی زبانان می توانند این پازل را کامل می کنند، بنابراین برای تکامل فرآیند طراحی لوگو آژانس مسافرتی جیسا تصمیم گرفتیم از نام GISA   برای تبلیغ و معرفی این شرکت در عرصه های بین الملی استفاده کنیم. نام GISA را بگونه ای طراحی کردیم که تمام سطح زیرین تصویر هواپیما را در بر می گیرد، حال اینکه از فونت درشت و رنگ صورتی استفاده کردیم تا با اولین نگاه لوگو جیسا را معرفی کند.

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک، با سال ها تجربه در زمینه طراحی لوگو، تمام تلاش خود را می کند تا پله های پیشرفت و موفقیت را یکی پس از دیگری طی کند و امروز شاهد نمونه کارهایی از طراحی لوگو ظریف گرافیک خواهیم بود.

طراحی لوگو آژانس هواپیمایی در ظریف گرافیک

طراحی لوگو آژانس مسافرتی در مشهد

طراحی حرفه ای لوگو آژانس مسافرتی جیسا در مشهد با ظریف گرافیک

 

 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288