مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو گل فروشی نیلا رُز

  • اشتراک گذاری:

زمانیکه گل فروشی نیلا رز برای هویت سازی نشان تجاری اش با همکاران ما در تیم حرفه ای طراحی لوگو ظریف گرافیک به گفتگو نشست، دریافتیم که باید طرحی ارائه دهیم که به تیزبینی و سلیقه مدیریت گل فروشی نیلا رز پاسخ مثبت دهد، بنابراین ایده هایی را بکار گرفتیم تا خصوصیات گل فروشی نیلا رز اعم از نام گل فروشی، محصول قابل ارائه، کیفیت گل ها و لوکس بودن گل فروشی را به تصویر بکشیم، بگونه ای که مخاطب با دیدن لوگو، خود را در فضای جذاب و زیبای گل فروشی نیلا رز تجسم کند و برای خرید از گل فروشی ترغیب شود، چرا که نیلا رز هدف برندسازی محصولات خود را در سر می پروراند.

لوگوتایپ نیلا رز به دو زبان فارسی و انگلیسی

در طراحی لوگو گل فروشی نیلا رز از دو زبان فارسی و انگلیسی بهره گرفتیم تا نشان تجاری نیلا رز در عرصه های بین الملی هم قابل معرفی باشد. به همین دلیل تمام تلاش خود را بکارگرفتیم تا طرحی ارائه دهیم که نام نیلا رز را به زیبایی گل طراحی کنیم. به همین منوال ترجیح دادیم به دلیل انعطاف و طرح پذیری بیشتر حروف فارسی، روی نام فارسی نیلا رز مانور دهیم و بهترین طرح را از دل همین نام خلق کنیم و در عوض لوگوتایپ انگلیسی(NILA ROSE)را با فونتی ساده در زیر لوگو تصویری نیلا رز قرار دهیم.

طراحی جذاب نیلا رز در لوگو گل فروشی

 در لوگوتایپ نیلا رز از فونت اختصاصی و بسیار حرفه ای استفاده کردیم، بصورتیکه ساقه و برگ های گل را تداعی می کند و ما برای برای شکیل تر شدن لوگو از انتهای یکی از ساقه های میانی (حرف الف) شمایل گل رز را به زیبایی طراحی کردیم تا مورد توجه خاص پسندان قرار بگیرد.

نماد اطمینان در طراحی لوگو گل فروشی نیلا رز

در طراحی لوگو گل فروشی، طرح جذاب نیلا رز را داخل تصویر یک سپر کلاسیک قرار دادیم که نماد امنیت و محافظت در دنیا می باشد. مخاطبانی که با تصویر این سپر روبرو می شوند، گل های نیلا رز را داخل یک سپر حفاظتی مشاهده می کنند که گل ها را صحیح و سالم و بدون هیچگونه آسیبی به دست مشتری می رساند. بعد از اینکه طراحی اصلی لوگو به اتمام رسید برای تکمیل فرآیند و زیبا سازی طرح نهایی از وکتورهای لاکچری استفاده کردیم، سپس با استفاده از رنگ طلایی، لوکس بودن گل فروشی نیلا رز را نشان دادیم.

طراحی لوگو گل فروشی نیلارز

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال