مجوزها

طراحی لوگوتایپ انگلیسی ماکروپف (تولید کننده پاپ کرن)

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 637 0

مفتخریم یکی از بهترین شاهکارهای طراحی لوگو ظریف گرافیک را به شما معرفی کنیم، لوگوتایپ ماکروپف ( تولید کننده پاپ کورن). زمانیکه از طرف شرکت ماکروپف درخواست طراحی لوگو داده شد، با نشست ها و  تبادل نظرات پی در پی به این باور رسیدیم که شرکت ماکروپف به دنبال چیزی بیشتر از یک طراحی ساده است، لوگویی که باید در عین سادگی، با زبان بصری براحتی مفهوم را برساند؛ اما این تنها در طراحی لوگو کافی نبود، چراکه شرکت مذبور با اطمینان از کیفیت محصول تولیدی، برندسازی ماکروپوف را در سر می پروراند و این مستلزم بازاریابی و ترغیب مخاطبان به خرید این محصول بود، پس باید لوگویی طراحی می کردیم که علاوه بر برند سازی، نام ماکروپف را فریاد بزند و این حس را منتقل کند که من خوشمزه ام، من را امتحان کنید. بی شک قفسه خوراکی در فروشگاه ها پر از محصولات با برندهای مختلف است که با طراحی لوگوهای هوشمندانه پر قدرت ظاهر شده اند، پس اگر طراحی لوگوتایپ ماکروپف را دست کم می گرفتیم، امروز موفق به ثبت برند نمی شد.

تلفیق لوگوتایپ انگلیسی با لوگو تصویری

با توجه به اینکه شرکت ماکروپف در خواست لوگویی با دو زبان فارسی و انگلیسی داشت باید طراحی حرفه ای تری را بکار می گرفتیم تا بتوانیم دو لوگو با یک هویت را به تصویر بکشیم، بگونه ای که با تماشای هر کدام، تصویر لوگوی دیگر در ذهن تداعی شود. طی بررسی های همه جانبه به این نتیجه رسیدیم که استفاده از لوگوتایپ انگلیسی و فارسی و تلفیق آن با تصویر بصری پاپ کورن بهترین روش برای هویت سازی پاپ کورن ماکروپف است، بنابراین با توجه به این نکته طراحی لوگوتایپ انگلیسی را شروع کردیم.

در طراحی لوگوتاپ انگلیسی ماکروپف سعی کردیم تا همچون لوگوتایپ فارسی ماکروپف، فونت حروف را بصورت سه بعدی و پف دار نشان دهیم تا به اصطلاح پفکی بودن محصول را نشان دهد. همچنین با توجه به مراحل تهیه پاپ کورن سعی کردیم از تصاویری استفاده کنیم که این مراحل را با یک نگاه نشان دهد. اگر به نحوه ی تولید پاپ کورن به صورت سنتی آگاه باشید خوب می دانید که محتویات داخل دانه ذرت بر اثر حرارت پف می کنند که این حجیم شدن خارج از ظرفیت دانه می باشد و تا جایی پیش می رود که پوسته ذرت را می ترکاند. این ترکیدگی به شکل یک جرقه بزرگ در میان لوگوتایپ ماکروپف طراحی شده بصورتی که مثل یک حالت انفجار دانه پاپ کورن آماده را به بیرون پرتاب می کند.

ظریف گرافیک با توجه به اهمیت برندسازی لوگو و همچنین جلب مخاطبان هدف ماکروپف، یک کاراکتر خوشحال در شمایل پاپ کورن را طراحی کرده تا  لبخند را به مخاطبان انتقال دهد. با طراحی پاپ کورنی که می خندد، حس اطمینان و صمیمیت میان این محصول و فردی که می خواهد آن را خریداری کند انتقال می یابد و این در تصمیم گیری های آنی برای خرید پاپ کورن ماکروپف بسیار تأثیر گذار بود.

طراحی لوگو ذرت بوداده ماکروپف در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو حرفه ای پاپ کورن در ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه در ظریف گرافیک پاپ کورن ماکروپفطراحی لوگو خلاقانه پاپ کورن ماکروپف در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه پاپ کورن ماکروپف در ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه پاپ کورن ماکروپف در مشهدطراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه پاپ کورن ماکروپف در مشهدطراحی حرفه ای لوگو ذرت بوداده ماکروپف در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه ماکروپف

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288