مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو شرکت بازی های فکری (افغانستان)

  • اشتراک گذاری:

با توجه به اینکه در رزومه طراحی لوگو ظریف گرافیک، طراحی لوگو برای بسیاری از شرکت های تجاری و بازرگانی معروف دیده می شد، شرکت های خارجی همجوار به ما اعتماد کرده و طراحی لوگو کالا یا محصول تولیدی شان را به تیم حرفه ای ظریف گرافیک سپردند و از این میان می توان به طراحی لوگو بازی های فکری از کشور دوست و همسایه مان افغانستان اشاره کرد.

طراحی لوگو بازی فکری به شیوه ترکیبی

به پاس اعتماد مشتری، تمام اصول و جوانب طراحی لوگو را در نظر گرفتیم تا نشان تجاری در خور شأن شرکت تولید کننده بازی فکری کودکان طراحی کنیم. جستجوهای زیادی انجام و برندهای مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم، در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که در طراحی لوگو بازی فکری از یک المان برای نمایش بازی کودکان و یک نام در آن استفاده کنیم که در برخی مکانها نام قابل حذف باشد و تنها نماد بتواند هویت سازمان را معرفی کند. به همین منظور از روش لوگوتایپ برای طراحی لوگو بازی فکری استفاده کردیم.

فونت های کودکانه در لوگو بازی فکری

در طراحی لوگو بازی فکری تمام تلاش خود را بکار بردیم تا با استفاده از طراحی، فونتی شکیل و ساده را به نمایش بگذاریم که با استفاده از خطوط مورب حس لطافت، انعطاف پذیری و خوشایندی را به مخاطب انتقال دهد.

اشکال هندسی برای به چالش کشیدن کودکان

در نقاط مختلف دنیا از بازیهای فکری با چند نماد یاد می کنند، مغز انسان، پازل، روبیکا و شکلهای هندسی که از این میان  حالت آخر برای نماد بازیهای فکری کودکانه،خاص ترین و کمیاب ترین نوع می باشد و نه نتها کلیشه ای نیست، بلکه گسترده ای از تنوع و خلاقیت را می توان در آن جای داد. ما از قدرتی که اشکال هندسی در به چالش کشیدن کودکان دارند، استفاده کردیم تا خلاقیت را در طراحی لوگو بازی فکری به نمایش بگذاریم.

فونت انگلیسی برای معرفی در سطوح بین الملی

در ابتدا نام شرکت تولید کننده بازی فکری را به انگلیسی طراحی کردیم، بطوریکه تمام حروف بصورت نامنظم و بی قاعده در کنار هم قرار بگیرند. طراحی این لوگوتایپ برگرفته از خلاقیت ذهن کودکان و حس بازیگوشانه آنها است که ایده ای هوشمندانه برای طراحی لوگو بازی فکری می باشد

وکتورهای شاد کودکان برای روحیه دادن

بازی فکری برای کودکان است و ما می بایست این را در طراحی لوگو نمایش می دادیم، بنابراین در میان تمام وکتورهای موجود در اینترنت جستجو کردیم و یک وکتور که حس فوق العاده ای برای شادی کودکان منتقل می کرد و خطوط مورب آن به فونت ایجاد شده ما نزدیک بود انتخاب کردیم. با اعمال اصلاحات و تغییرات لازمه در وکتورها از آن برای طراحی لوگو بازی فکری استفاده کردیم. وکتورهایی که انتخاب کردیم تصویری از یک دختر و یک پسر شاد می باشند که این برای داشتن روحیه رشد و نشاط کودکان بسیار مؤثر است.

کره زمین برای صادرات جهانی بازی فکری

با توجه به اینکه شرکت در خواست کننده لوگو بازی فکری در عرصه تجارت جهانی و صادرات فعالیت می کرد، اهمیت این موضوع در بازار رقابت جهانی را درک کرده و از نماد کره زمین برای معرفی نشان تجاری و صادرات محصول استفاده کردیم. تقریبا در هر جای دنیا مخاطبان با دیدن کره زمین، اهمیت تجاری سازی کالا در عرصه های بین الملی را درک می کنند.

رنگ های شاد در طراحی لوگو بازی فکری

کودکان در مقابل رنگ ها آرام و قرار ندارند و ذهن خلاقشان رنگ های متنوع پیرامون را رصد می کند. در دنیا هر چیزی که برای کودکان ساخته می شود در طرح های رنگارنگ وارد بازار می شود، چرا که کودکان بیشتر از ارتباط کلامی از طریق ارتباط چشمی پیام را منتقل می کنند، به همین جهت ازین مزیت استفاده کردیم و رنگ های شاد و مهیج را در طراحی لوگو بازی فکری برای جذب کودکان بکار بردیم.

طراحی هوشمندانه برای معرفی هویت شرکت و کشور تولید کننده

بخشی از کره زمین را بگونه ای طراحی کردیم که پرچم کشور تولید کننده بازی فکری را بصورت زیرکانه نشان می دهد، این درحالی است که اصلا شباهتی به پرچم ندارد و تنها با رنگ پرچم مزبور سقفی برای کودکان شاد داخل کره زمین طراحی کردیم و اینگونه هویت کشور تولید کننده را به جهان نمایش دادیم.

طراحی لوگو بازی های فکری اسباب بازی

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال