مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو استارتاپ پل سبز(اجاره آنلاین خانه)

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو استارت آپ پل سبز با تجربه ظریف گرافیک

در طراحی لوگو استارت آپ پل سبز مفاهیم جالبی نهفته است که ارتباط مستقیم با رسالت این مجموعه دارد. پل سبز همانند بنگاه املاک آنلاین است که متقاضیان ملک، ساختمان، آپارتمان و غیره را در آن ثبت می کنند تا افرادی که شرایط فروش یا اجاره مشابه را دارند با آن ها در تماس باشند(برعکس سیستمی که در بازار موجود است و بنگاه املاک در آن سیستم ها ملک را ثبت میکند و مستاجر دنبال ملک میگردد، در این سیستم بنگاه و موجران به دنبال سمتاجر هستند). تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با همت طراحان حرفه ای این کارآیی را به زیبایی هرچه تمام به تصویر کشیده است که در ادامه مطلب می توانید مطالعه نمایید.

برای نشان دادن ساختمان و خانه، المان آپارتمان ها را بصورت پشت سرهم قرار داده ایم تا نوع خدمت ارائه شده به خوبی عیان باشد. طراحان لوگو ظریف گرافیک برش های خاصی را به این آپارتمان ها داده اند و وجود این پنج المان را به شکل انگشتان دست که نشانه تقاضای مشتریان ملک است نشان داده اند(یک درخواست) که همین انگشتان دست همانطور که بعدا توضیح داده خواهد شد بعنوان ساختمانهای شهر نیز نمود یافته اند (هزاران پاسخ). با این حال به راحتی می توان برداشت کرد این بخش از لوگو برای متقاضایان ساختمان طراحی شده است. هلال های موجود در طرح مانند پلی این ساختمان ها را به یکدیگر متصل نموده است تا نمایانگر نام استارت آپ باشد که همان پل سبز است.

از ترکیب پل و چند ساختمان به نمای یک شهر می رسیم که مشتریان یک شهر در سراسر ایران می توانند تقاضای خود را با توجه به موقعیت مکانی خود ثبت نموده و یا موارد مورد نظر را بررسی نماید. در آخر دایره ای که دور این طرح قرار گرفته، جهت انسجام دهی به کل طرح می باشد که برای مخاطبان میتواند دو مفهوم داشته باشد یکی به معنای کره زمین و دیگری خورشید(نماد روشنایی و راهنما بودن). مفهومی که مد نظر ما در طراحی لوگو استارت اپ پل سبز بوده، همان خورشید است که شهر را در بر گرفته.

استفاده از رنگ سبز در طراحی لوگو استارت آپ پل سبز

رنگ سبز طبیعتا با نام استارت آپ هماهنگی دارد و به آن جهت از سبز تیره استفاده نموده ایم تا در زمینه های مختلف خوانایی و وضوح تصویر را حفظ کند. گاه ممکن است لوگو بر روی بیلبوردهای شهری، تبلیغات فضای مجازی و حتی اجرا بر روی انواع تابلوهای فرانت لایت اجرا شود که حتما در شرایط مختلف زمینه های متفاوتی خواهد داشت، از این جهت تیره شدن رنگ سبز ضرورت می یابد و البته که باعث لوکس بودن و عظمت دادن به حرکت استارت آپ نیز میشود.

  • طراحی لوگو استارتاپ اجاره منزل پل سبز (اجاره آنلاین خانه) طراحی لوگو استارتاپ پل سبز (اجاره آنلاین خانه) پلی برای اتصال بنگاه ها با درخواست دهندگان خانه دست (تقاضا) + پل + ساختمانها و شهر + زمین و کره 

طراحی حرفه ای لوگو در مشهد  پل سبزطراحی لوگو استارت آپ پل سبزطراحی لوگو  ارزان  در ظریف گرافیکطراحی  لوگو مشاغل مختلف

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال