مجوزها

طراحی لوگو شست و شو مبل در محل تک واش

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 1947 0

طراحی لوگو مبل شویی در محل تک واش توسط ظریف گرافیک

با توجه به بررسی های انجام شده طی مدت طراحی لوگو تک واش، مشاهده کردیم که طراحی لوگو شرکتهای مبلشویی در ایران بسیار ضعیف عمل کرده و بسیاری از نمونه های انجام شده کپی برداری از نمونه های خارجی و یا صرفا ارائه یک تصویر از مبل می باشد. برای داشتن طراحی لوگو قدرتمند و حرفه ای باید به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه مراجعه نمایید تا نمادی ماندگار برای کسب و کارتان داشته باشید.

 طراحی لوگو حرفه ای مبل شویی تک واش در مشهد توسط تیم ظریف گرافیک

طراحی لوگو در مشهد متقاضیان زیادی در کسب و کارهای مختلف دارد که صاحبان مشاغل برآنند تا لوگو یا برند خود را به صورت رسمی و منحصر به فرد به ثبت برسانند. وظیفه خطیری که طراحان لوگو برعهده دارند طراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه است که مشتری را به وجد آورد و در نگاه اول تایید اولیه را دریافت کند. در طراحی لوگو مبلشویی تک واش، مشتری تاکید بسیاری بر مبلشویی در محل داشت که باید در لوگو به صورت کاملا برجسته نمایش داده میشد. از طرفی نمادی برای شستشو مبل نیز در آن در نظر گرفته میشد.

بدون انجام بررسی و تحقیقات هرگز نمی توان به طراحی لوگو حرفه ای دست یافت و طرحی خلاقانه و زیبا به مشتری تحویل داد. در طراحی لوگو مبلشویی در محل، نماد Location جهت رساندن مفهوم مکان استفاده کرده ایم و ترکیب  المان مبل و حباب ها را نمادی از شستشوی مبل قرار دادیم. به طوریکه در یک نگاه به راحتی در می یابید نشانه پیش رو نمادی از شست و شوی مبل در مکان و محل های مختلف صورت میگیرد.

تقاضای دیگری که مشتری از تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک داشت، گنجاندن المان در نام تک واش بود که برای یافتن جایگاه مناسب حرف "و" بهترین انتخاب در بین حروف بود که علاوه بر مشابهت حرف واو و نماد لوکیشن، تقارن و توازن در طراحی لوگو ایجاد می نمود. بنابراین با جابجایی و جا نمایی های لازم به بهترین نمونه از طرح رسیدیم که مورد توجه و علاقه مشتری قرار گرفت.

نکته مهم: شاید متقاضی طراحی لوگو، طرح یا الگویی از شما بخواهد که طراحی آن امری حرفه ای و اصولی نباشد این شما هستید که به عنوان یک طراح لوگو حرفه ای باید پیشنهادهای بهتر و نمونه های حرفه ای تر را به وی پیشنهاد کنید. افرادی که در این زمینه اظهار نظر می کنند می توانند در بخشی از طراحی سهیم باشند، اما مسئولیت اصلی طراحی لوگو بر عهده طراح است که راهنمایی و نظرات استاندارد خود در زمینه طراحی لوگو را ارائه دهد و ذهن مخاطب را برای پذیرفتن طرح جدید اماده کند و آگاهی کامل را به او منتقل نماید که ماسعی میکنیم در تمامی طراحی هایمان این مهم را مدنظر قرار دهیم.

طراحی لوگو کارواش در مشهد تهران اصفهانطراحی لوگو انلاین و ارزان قیمتطراحی لوگو در کمترین زمانطراحی لوگو آنلاین و ارزان قیمت در مشهد

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288