مجوزها

طراحی لوگو زعفران پیور

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 676 0

سفارش دهنده طراحی لوگو زعفران پیور دوست داشتند طرحی ساده و گویا از گل زعفران بدون ترکیب با نام مجموعه داشته باشند. همانطور که میدانید طراحی گل زعفران در انواع حالات غنچه، گل زعفران و گل و پیاز زعفران قابل پیاده سازی است. در این طرح گل زعفران با ترکیب رنگی خاص با ویژگی های خاص طراحی شده است که در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم  پرداخت.

کاربرد رنگ درطراحی لوگو زعفران پیور

انتخاب رنگ در این لوگو با توجه به تقاضای مشتری با انتخاب رنگ های شاد و سر زنده صورت گرفته است. شادابی و تازگی گل زعفران را می توان با توجه به رنگ آن تشخیص داد که نشان از کیفیت زعفران دارد که در ابتدایی ترین ساعات روز حتی قبل از طلوع آفتاب رخ نمایی می کند. با اعمال رنگ های متفاوت و زیبا طرح نهایی بر اساس آنچه که در تصویر می بینید اعمال شد و مورد استقبال نیز قرار گرفت.

مدل گل در طراحی لوگو زعفران پیور

لوگو زعفران پیور گلی تازه و شاداب در اوج سادگیست که دارای کلاله های درشت که نمایانگر زعفرانی اصیل و با کیفیت می باشد. زعفران پیور با انتخاب این لوگو، خواهان معرفی خود به سایرین بعنوان تولید کننده زعفران نمونه و با کیفیت است، که البته این امر بسیار موفق انجام شد.

نکات مهم در طراحی لوگو زعفران پیور

شاید در یک نگاه طراحی لوگو زعفران پیور نماد یک گل زعفران ساده باشد، اما دقت داشته باشید طراحی خاص و منحصربه فرد این لوگو باعث شده نمادی خاص در لوگویی منحصر بفرد خلق شود که به سادگی نمایانگر کسب و کار و کیفیت محصول میباشد و این لوگو به راحتی ثبت شد و دیگر نمیتواند مشابهی در این زمینه داشته باشد

هر فردی علاقمندی هایی به رنگ، نوع طراحی و کسب  و کار خود دارد که قطعا این گزینش ها در افراد بسیار متفاوت است . طراحان با توجه به علاقمندی های سفار دهنده ها باید طرح را به گونه ای پیاده سازی نمایند که مغایر با استانداردهای طراحی لوگو نباشد و برای هر نقطه و کوچکترین حرکتی که بکار میبرند دلیل و برهان داشته باشند و البته باید توجه ویژه به نیاز روز بازار هدف وجامعه نیز وجود داشته باشد.

طراحی لوگو زعفران و مواد غذایی پیور

طراحی لوگو زعفران پیور در مشهد

طراحی لوگو شرکت زعفرانی پیور در مشهد با ظریف گرافیک

طراحی لوگو خلاقانه زعفران پیور در مشهد

طراحی لوگو زعفران پیور در ظریف گرافیک خلاقانه و حرفه ای

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال