مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو هایپر وی

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو هایپر مارکت وی (HYPER WE)

طراحی لوگو هایپر مارکت و فروشگاه های بزرگ باید به  گونه ای انجام شود که نشانی از فروشگاه و یا در صورت امکان خرید آنلاین نمادی از آن در طراحی گنجانده شود. طراحی لوگو زمانی حرفه ای خواهد بود که با ساده ترین عناصر بتواند مفهومی گویا از نوع فروشگاه را به مخاطب القاء کند. ترکیب رنگ، المان های بکارگرفته شده و فونت های مورد درنظر در ارتباط و هماهنگی یکدیگر قرار گرفته شوند.

استفاده از فونت در طراحی لوگو فروشگاه

نمیتوان با تعدد فونت و یا تایپوگرافی های دشوار لوگویی را طراحی کرد که با استقبال عموم مواجه شود.در این نمونه لوگو تلاش نموده ایم تا با کمترین حروف بهترین نوشتار را ایجاد نماییم تاطرح در حالت مینیمال و خوانایی باقی بماند. ترکیب حروف W+E به صورت W دیده میشود که بدون لحظه ای درنگ در انتهای آن حرف E در ذهن تداعی می شود. طراحان ما در مجموعه ظریف گرافیک با طراحی اتودهای متفاوت لوگو هایپر مارکت وی HYPER WE این الگو را بهترین نمونه خاص و منحصر به فرد معرفی و ارائه نموده اند. برای داشتن بهترین طراحی لوگو نیازی نیست از تعدد فونت استفاده نمایید، گاه می توان بهترین طراحی را در فونت های ساده و روان ایجاد کرد.

طراحی لوگو خلاقانه هایپروی HYPER WE

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک قبل از طراحی مقاصد یک برند را شناسایی نموده  و بر اساس آن بهترین الگو را آنالیز و طراحی می نمایند. با اعمال رنگ، فونت و خواسته مشتری تغییرات لازم را انجام داده و در آخر طرحی مطابق با اصول طراحی حرفه ای لوگو و نظر مشتری ارائه می نماید. شاید به جرات بتوان گفت متقاضیان طراحی لوگو ظریف گرافیک انتخاب قاطعانه و رضایت بخش خود را در همان ابتدای امر اعلان می کنند. حاصل این نتیجه مثبت و خوشایند رضایت مشتریانی است که روزانه نصیب ما می شود و خانواده ظریف گرافیک روز به روز در حال گسترش و افزایش است.

طراحی لوگو هایپر وی HYPER WE با استفاده از دو رنگ سبز و آبی انجام شده است که بعنوان رنگی جذاب و نشاط آور، مناسب فروشگاه مواد غذایی در نظر گرفته ایم. تلفیق W+E شایسته ترین انتخاب جهت رضایت مشتری برای داشتن طرحی مینیمال و ساده بوده است. دایره ای که در اطراف این لوگو وجود دارد، طرح را از منسجم می کند و به راحتی خوانایی WE را افزایش داده است. همچنین نوشتار WE به گونه ای انجام شده است که تداعی کننده سبد خرید کالا در ذهن خواهد شد، بطوریکه در 3 ثانیه اول متوجه آرم و نماد  فروشگاه مواد غذایی خواهید شد.

طراحی لوگو فروشگاه هایپر ویطراحی لوگو فروشگاه وی مارکت

طراحی لوگو هایپر مارکت هایپر وی در مشهد hypet we logo

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال