مجوزها

طراحی لوگو محصولات غذایی تازیکی

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 549 0

طراحی لوگو اختصاصی محصولات و مواد غذایی در قالب های مختلف انجام می شود و نمی توان گونه ای خاص را برای این دست لوگو ها تعریف نمود. در طراحی لوگو مواد غذایی تا بی نهایت، انتخاب و ایده به شما کمک خواهد کرد تا خروجی را مطابق با خواسته مشتری و نیاز محصول ارائه نمایید. طراحی لوگو محصولات غذایی تازیکی در ظریف گرافیک از کاشی کاری های مساجد اصفهان شروع شده، تا دل پیچ و خم گل و بوته های مینیاتوری می رود و با نام برند پایان می یابد.

استفاده از المان های مختلف در طراحی لوگو محصولات غذایی تازیکی

شرکت تولید محصولات و مواد غذایی تازیکی  محصولاتی از قبیل  رب گوجه فرنگی، برنج، روغن و غیره را در سبد فروش خود به بازار دارد. با توجه به اینکه تولید محصول به نوع خاصی اختصاص  ندارد، نمی توان در طراحی لوگو به محصولی خاص اشاره کرد. با توجه به لطافت ها و ظرافتی که صاحب برند از طراحی لوگو انتظار داشت، طراحی را به گونه ای ایرانی اسلیمی ارائه نموده ایم تا ریشه در فرهنگ و اصالت ایرانی داشته باشد. با بهره گیری از نماد کاشی های مساجد اسلامی ایران طرح و قالب کلی لوگو را پیاده سازی نموده ایم تا لوگو را با استایل فاخر ایرانی نمایش دهیم. برای هر چه زیباتر شدن لوگو از گل و بوته های مینیاتوری استفاده شده که تمامی ان ها به گونه ای خاص با طراحی و قلم هنرمندانه طراحان لوگو ظریف گرافیک صورت گرفته است که حاشیه قالب  را پوشش می دهد. زیبای اثر تا این بخش قابل توجه و منحصر بفرد بوده است.

فونت در طراحی لوگو مواد غذایی تازیکی

برای درج نام برند (تازیکی) با توجه به رسالت تولیدات تازیکی باید از دو زبان استفاده میشد تا به خوبی در قالب، خود نمایی کند و با طرح اصلی همسویی کامل را داشته باشد. انتخاب فونت با توجه به طرح اسلیمی صورت گرفته است که در گزینش دو فونت ظرافت و زیبایی مد نظر بوده است. طراحی لوگو دو زبانه تازیکی از آن جهت است که محصولات این برند از جمله محصولات صادراتی بوده و در بازار بین المللی نیز ظاهر می شود. برای طراحی بسته بندی مواد غذایی، لیبل و غیره در داخل ایران از دو نوع آن می توان استفاده کرد و در زمینه صادرات بیشتر لوگوهایی با زبان بین المللی مورد توجه قرار می گیرد. فونت ها را می توان با توجه به نوع بازار، هدف از فروش، تبلیغات و مخاطبان انتخاب کرد که همیشه نمیتوان قدرت را در قالب بولد بودن فونت و زیبایی را در رنگین و پیچ و تاب کردن فونت نشان داد. با ارائه طراحی های اثر بخش می توان دنیایی وارونه را به گونه ای نو به مخاطب ارائه کرد تا بهترین نتایج را از ان گرفت.

انتخاب رنگ در طراحی لوگو مواد غذایی تازیکی

دلیل استفاده از رنگ های طلایی، سفید و قرمز در طراحی لوگو محصولات و مداد غذایی تازیکی چیست؟

ابتدا به شرح انتخاب رنگ طلایی می پردازیم. رنگ طلایی، یکی از طیف های رنگی است که از رنگ زرد گرفته شده است. با ترکیب دو رنگ زرد و کرم به رنگ طلایی دست میابیم. درخشان ترین رنگ دنیا را رنگ طلایی نامیده اند و نمونه بارز آن خورشید است که گویای حقیقتِ نور و عظمت در زندگی بشر است. وجود رنگ طلایی در طراحی لوگو مواد غذایی تازیکی، اشاره به خورشید داشته که تمامی محصولات اولیه شرکت دست پرورده این قدرت گسترده است که آن ها را ارگانیک و طبیعی به بار آورده است. علاوه بر آن می توان قدرت، اعتبار، ثروت، موفقیت و پیروزی را در رنگ طلایی یافت که همگی نشان از صلابت و اقتدار یک برند دارد که قطعا در این نمونه به گونه ای شایسته بکار گرفته شده است.

رنگ قرمز، خبر از انرژی، هیجان،عشق، زندگی و خوشمزه تر از همه، اشتها می باشد. همواره در طراحی لوگو، طراحی لیبل، طراحی بسته بندی مواد غذایی از رنگ قرمز به گونه ای خاص در خلق اثار هنری استفاده می شود تا نظر ها را به خود جلب کند و قلب ها را تسخیر خود کند. رنگ قرمز از نمونه رنگ هایی است که با دیده شدن بلافاصله نظر ها را به خود جلب می کند زیرا در پس بکارگیری هوشمندانه اش در هر طراحی گرافیکی حرفی در پس پرده برای گفتن نهفته است. علاوه بر ان می توان با استفاده از این رنگ عشق و زیبایی را در دل ها جاری کرد که قطعا تاثیر گذاری لوگو را دو چندان خواهد کرد.

استفاده از رنگ سفید در طراحی لوگو مواد غذایی تازیکی نشان از صلح و خلوصی دارد که  برند تازیکی در رقابت با دیگر برند ها از خود نشان می دهد. رقابت سالم و دوستانه از جمله فعالیت های مهم در فعالیت های این شرکت است. انتخاب رنگ سفید تضاد زیبایی را در دل قرمز ایجاد کرده است که خوانایی نوشتار را هم بالا برده و به راحتی قابل درک است.

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک، طراحی را به گونه ای انجام می دهند که نماد اعتبار شما در دل دیگر صنایع و بازار داغ داخلی و خارجی خوش بدرخشد. شاخص شدن نام تجاری شما تخصص ما است.

 

طراحی لوگو محصولات غذایی تازیکی

طراحی خلاقانه لوگو مواد غذایی تازیکیطراحی لوگو مواد غذایی در ظریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه مواد غذایی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو مواد غذایی تازیکی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو مواد غذایی در مشهد با ظریف گرافیک

طراحی لوگو محصولات و مواد غذایی تازیکی در ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288