مجوزها

طراحی لوگو شرکت کیفیت پویان_سازنده اتاق تمیز

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 552 0

طراحی لوگو شرکت کیفیت پویان _ سازنده اتاق تمیز بصورت کاملا علمی همراه با دانش و تجربه کارشناسان تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک صورت گرفته است. کلین روم یا اتاق تمیز محلی است که فعالیت های لابراتوارهای داروسازی و ساخت قطعات الکترونیکی حساس در ان انجام می شود. در این اتاق ها فضایی بدون هیچ آلاینده و گرد و غباری خواهید داشت.

تحلیل لوگو کیفیت پویان

کیفیت پویان ساخت و اجرای اتاق تمیز را بر عهده دارد که اتاق هایی بدون گرد و غبار و هیچ گونه ذره معلق در هوا به صنعت داروسازی و الکترونیک ارائه می نماید. پاکسازی هوا توسط چند فیلتر انجام می شود که از ورود هوای عادی به داخل اتاق جلوگیری می کند هوای تمیز و فیلتر شده ای را تولید می کند. نمای TIK که هوشمندانه در حرف K گنجانده شده است، امتیاز و اعتبار سنجی است که به اتاق داده می شود. از این رو اعتبار سنجی را در بهترین حالت می توان با این نماد نشان داد که باید در قسمتی از لگو تلفیق میشد. با تحلیل و بررسی های لازم همانطور که می بینید بهترین جایگاه را به آن اختصاص داده ایم. ذرات معلق فضای بیرونی اتاق تمیز دار به صورت دایره های کوچک در پشت حرف K نمایش داده ایم که پایه حرف K همانند فیلتر ها عملکرده و مانع از ورود آن ها به فضای داخلی می شود. نظافت و تمیزی اتاق را در انتها با علامت ستاره چهار پر نشان داده ایم که علامتی از پاکیزگی و درخشندگی است. طراحی لوگو شرکت کیفیت پویان_سازنده اتاق تمیز همانطور که مشاهده می کنید تخصصی و هوشمندانه صورت گرفته است که به زیبایی مفهوم و عملکرد اتاق تمیز را برای ان دسته از متخصصانی که با این صنعت سر و کار دارند در نام برند آشکار می کند.

طراحی لوگو تخصصی برای هر نوع کسب و کاری باید بر طبق مطالعات و تخصص افراد طراح صورت گیرد. در این راستا با بررسی نمونه های مشابه و هم رده می توان به راحتی به تحلیل عملکرد فعالیت کسب و کارهای مختلف پرداخت و با توجه به نیاز بازار هدف بهترین الگو ها را ارائه نمود. از این رو همواره طراحان حرفه ای برای انجام و طراحی لوگو با الهام از نمونه های جهانی طرحی خلاقانه و خاص را رقم می زنند. اگر به دنبال صرف هزینه منصفانه برای طراحی لوگو در مشاغل هستید می توانید با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم در زمینه طراحی لوگو تخصصی دریافت نمایید.

طراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه در مشهدطراحی بهترین لوگو لوکس و فاخرطراحی لوگو حرفه ای در مشهد اصفهان ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288