مجوزها
logo-samandehi

طراحی بسته بندی زعفران روژان - دبی

  • اشتراک گذاری:

طراحی بسته بندی روژان با هدف صادرات زعفران یک گرمی به کشورهای حاشیه خلیج فارس طراحی گردید. استارت طراحی را با بررسی نوع محصول و بازار هدف زدیم. بر این باور بودیم تا بسته بندی ساده و در عین حال لوکس و جذابی را طراحی کنیم تا ارزش طلای سرخ را نشان دهیم.

روی تک تک المان های مورد نظرمان تحقیق و بررسی کردیم تا بتوانیم بسته بندی شکیل برای صادرات زعفران طراحی کنیم. ابتدا روی طراحی استراکچر بسته بندی تمرکز کردیم و در نهایت آن را بگونه ای طراحی کردیم که بسته داخلی بصورت کشویی از کاور خارج و از شیشه لوکس زعفران رونمایی می کند. زعفران از محصولاتی است که به رنگ سرخش می نازد و با نور خورشید میانه خوبی ندارد به همین دلیل بسته بندی را بدون روزنه طراحی کردیم تا کیفیت این محصول حفظ شود. بعد از طراحی قالب نهایی بسته بندی ، اتود های مختلفی را طراحی کردیم که بعد از جلسات متعدد استفاده از تصویر واقعی زعفران به تصویب رسید.

در طراحی بسته بندی روژان از دو رنگ مشکی و طلایی برای انتقال حس قدرت و لوکس بودن استفاده کردیم. رنگ مشکی پس زمینه ی بسیار مناسبی برای برجسته کردن سرگل های آتشین زعفران و نمایش فونت های طلایی بود. از رنگ لوکس طلایی نیز برای نشان دادن اعتبار و کیفیت برند روژان در طراحی فونت استفاده کردیم.

با توجه به صادراتی بودن زعفران به کشورهای عربی، از دو زبان انگلیسی و عربی در طراحی بسته بندی روژان استفاده کردیم ، همچنین با قرارگیری دو بسته عمود بر هم می توانید نام برند را کامل و بدون هیچ ابهامی مشاهده کنید. بطور کلی با مشاهده بسته بندی نواری طلایی از نوشتار انگلیسی و عربی را خواهید دید که با رنگ طلایی به حالت گِرَدینت طراحی شده اند.

در مورد ایده پردازی و مفهوم لوگو زعفران روژان می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

طراحی خلاقانه لوگو شرکت روژان سافرون توسط ظریف گرافیک

طراحی بسته بندی روژان سافرون

طراحی بسته بندی زعفران دبی-روژان

طراحی بسته بندی در دبی

Design Packaging Saffron

design packaging rougeon saffron

design luxury packaging saffron

designer packageing saffron in dubai

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال