مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو شرکت Kryddmaster -سوئد

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگو شرکت زعفرانی Kryddmaster از جمله کارهای تخصصی تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک است که علاوه بر  ان با بسیاری از برند های زعفرانی در داخل و خارج کشور مشغول  به فعالیت است. طراحی لوگو محصولات زعفرانی و زعفران از جمله تخصصی ترین طراحی های گرافیکی است که یک طراح را با بازار های جهانی روبرو می کند و مخاطب در سطح بین الملل است. از این رو تمامی توانمندی ها و هنر یک طراح در این زمینه به کار گرفته می شود تا بتواند با خلق بهترین ها به رقابت با بازار جهانی زعفران برود. شرکت های زعفرانی ایران، افغانستان، سوئد و بسیاری دیگر از کشور ها هر یک مخاطبان خاص خود را در سایر ممالک دارند که با توجه به شناخت مخاطب و نیاز برند در بازار هدف باید طراحی لوگو انجام شود.

طراحی لوگو شرکت Kryddmaster یکی از لوکس ترین طراحی های لوگو است که با توجه به قدمت و اصالت کشور صادر کننده طراحی شده است. استفاده از رنگ ها و نقش ها در این لوگو بیانگر نماد و المان هایی است که در کشور سوئد بسیار به چشم می خورد. در ادامه ظریف گرافیک به تفسیر کامل طراحی لوگو شرکت Kryddmaster خواهد پرداخت تا با زیبایی های پنهان و مفاهیم نهفته در این لوگو بیشتر آشنا شوید.

انتخاب رنگ در طراحی لوگو شرکت Kryddmaster

انتخاب رنگ قرمز، طلایی و سفید در طراحی لوگو شرکت زعفرانی Kryddmaster از آن جهت است که زیبایی و ارزشمندی زعفران را به وضوح نمایش دهیم. قرمز را از کلاله های زعفران الهام گرفته ایم و رنگ طلایی به دلیل ارزشمندی این طلای سرخ است. استفاده از رنگ سفید به دلیل ایجاد تضاو با قرمز و نمایش گل زعفران در دل رنگ قرمز است. در ترکیب رنگ ها، از رنگ طلایی در اطراف استفاده لوگو شده که همچون نتایج هر فعالیت در آخر حاصل می گردد، طلایی نیز نتیجه سود کسب و کار شرکت هایی زعفرانی است که پس از فروش و صادرات به دست می آورند.

المان ها در طراحی لوگو شرکت زعفرانی Kryddmaster

  1. گل زعفران موجود در طرح متشکل از دو حرف K می اشد که به صورت قرینه در کنار یگدیگر قرار گرفته اند . از انشعاب و ادامه حروف ساختار گل زعفران را به وجود آورده ایم.
  2. نماد تاج که در طرح میبینید به منزله سلطنت و قدرت زعفران است که در بازارهای جهانی جایگاه ارزشمند و ویژه ای را در میان کالاهای پر طرفدار صادراتی از آن خود نموده است و پرچم دار محصولات گرانقیمت صادراتی است.
  3. با استفاده از Number 1 و ترکیب و تلفیق آن در یک دیگر شکل تاج را به طور کامل طراحی نموده ایم.
  4. همچنین با اندکی جستجو در مورد کشور سوئد در موتورهای جستجو، قلعه ها و بناهای بسیاری در سوئد خواهید یافت که همچون نمای ظاهری لوگو دارد که نشان از استحکام و قدرتی است که این برند در جایگاه ویژه خود دارد.

طراحی لوگو شرکت زعفرانی Kryddmaster

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک همواره بر آن است تا لوکس ترین لوگو های های بین المللی را به برندهای فاخر و بین المللی ارائه نماید تا نام تجاری را همچون نگین انگشتری در میان انبوهی از رقبای جهانی به زیبایی بدرخشاند. با ظریف گرافیک همواره در صدر خواهید ماند.

طراحی لوگو شرکت Kryddmaster در سوئد توسط ظریف گرافیک

Design of Kryddmaster company logo in Sweden By zarif graphic

Design av Kryddmaster-företagslogotyp i Sverige Genom zarif grafik

تصمیم شعار شرکة Kryddmaster فی السوید بواسطة  ظریف گرافیک

شرح-طراحی-لوگو-شرکت-های-زعفرانیطراحی-لوگو-در-اروپا-با-ظریف-گرافیک

طراحی-لوگو-زعفران-در-سوئد

طراحی-لوگو-شیک-شرکت-زعفرانی-در-سوئد

طراحی-لوگو-ویژه-زعفران-صادراتی

لوگو-بی-نظیر-و-لوکس-زعفران

خلاقیت-در-طراحی-لوگو-زعفران

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال