مجوزها

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی طاووس چوب

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 381 0

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی طاووس چوب در مجموعه ظریف گرافیک با ریزبینانه ترین مفاهیم صورت گرفته است. علاوه بر طراحی لوگو طاووس چوب، طراحی ست اداری، هویت بصری و غیره نیز انجام شده است که در ادامه این مطلب به شرح توضیحات کامل آن خواهیم پرداخت.

المان های مهم در طراحی لوگو دکوراسیون داخلی طاووس چوب

لوگو با استفاده از نام برند طراحی شده است همانطور که می بینید ترکیبی از  طاووس و رگه های چوب برای نمایش پر های طاووس در کنار یکدیگر خروجی ذیل را ارائه نموده ایم. از آنجاییکه این برند در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت است، طراحی ظریف و منحصر به فرد را به آن اختصاص داده ایم تا هم راستا با رسالت مجموعه باشد. کادری که در اطراف طاووس قرار گرفته است، همچون نما و یا پنجره ای است که چشم انداز زیبایی را به مخاطب ارائه می نماید. که در پس این قالب طاووسی آرمیده است.

طراحی هویت بصری دکوراسیون داخلی طاووس چوب

هویت بصری اثری است وابسته به لوگو و نماد هایی که در یک سازمان نهادینه شده است. از این رو برای تفهیم و معرفی بیشتر لوگو با استفاده از نماد "سر طاووس" و تکرار ان به طراحی هویت بصری با تکرار منظم و پیوسته اشکال پرداخته ایم. هویت بصری، ماهیتی به سازمان و کسب و کارها می دهد که نمایش آن، در هر مکانی یاد برند مورد نظر را در خاطر آورد. از این رو هویت بصری بهتر است با استفاده از المان های اصلی در طراحی لوگو شکل گیرد تا خاص و منحصر به فرد برند باشد.

در صورت کپی برداری توسط سایرین، تنها به ضرر ایشان است که انتشار دهنده هویت و ماهیت برندی دیگر هستند. این امر در بسیاری از کسب و کار ها مشاهده می شود که به راحتی با استفاده از المان های دیگر سازمان ها خواسته و نا خواسته از آن استفاده می کنند، اما این امر نه تنها وجهه اخلاقی خوبی ندارد بلکه به مرور زمان با شکل گیری و قدرت گرفتن برند که معرفی آن(هویت بصری) به صورت گسترده شکل می گیرد که پنهان ماندن، این نوع سوء استفاده امری غیر قابل اجتناب است.

بهتر است هر کسب و کار برای طراحی لوگو و هویت بصری سازمان خود به افراد حرفه ای خلاق مراجعه نماید تا مختص نام تجاری خود الگو های مورد نظر را دریافت نماید و روی رشد و توسعه آن تمرکز نماید. ظریف گرافیک در این زمینه، آماده همکاری با ارگان هاف سازمان ها، شرکت های خصوصی و سایر کسب و کار ها است تا قدرتمند ترین نمونه ها را ارائه دهد.

 

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی طاووس چوب

پرزنتیشن طراحی لوگو طاووس چوب

طرح خلاقانه هویت بصری طاووس چوب

طراحی لوگو دکوراسیون داخلی در مشهد

طراحی لوگو طاووس چوب در ظریف گرافیک

طراحی لوگو طاووس چوب مشهد

لوگو دکوراسیون داخلی طاووس چوب

طراحی خلاقانه لوگو دکوراسیون داخلی

طراحی لوگو دکوراسیون مشهد در ظریف گرافیک

طراحی لوگو در مشهد صنعت چوب

طراحی لوگو طاووس چوب در مشهد

طراحی لوگو در ظریف گرافیک

طراحی ست اداری طاووس چوب

طراحی شیک ست اداری طاووس چوب

طراحی خلاقانه ست اداری طاووس چوب

طراحی هویت بصری طاووس چوب

طراحی آی دی کارت طاووس چوب در مشهد

طراحی سربرگ و ست اداری طاووس چوب

طراحی پک کامل طاووس چوب

طراحی تم اینستاگرام طاووس چوب

طراحی پاکت اداری طاووس چوب

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال