مجوزها

طراحی لوگو کلینیک پرواز

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 444 0

این بار پرواز و رهایی را برای انسان هایی به تصویر کشیده ایم که مشتاق دیدن دنیا از نگاه برابر و بالاتر هستند. نگاهی که نیازمند دست یاری است تا با بازوان پرتوان نقطه اتکا شود و یاری رساننده. کلینیک پرواز از جمله ارائه کنندگان خدمات و ابزار های پزشکی است برای افرادی که ناتوان یا کم توان جسمی. در طراحی لوگو کلینیک پرواز تمام بخش های لوگو نشان از دست های یاری رسان دارد که در نگاه اول این مفهوم  را به شما القاء خواهد کرد.

استفاده از حروف اختصاری

با استفاده از حرف اول "پرواز" به اختصار طراحی لوگو کلینیک پرواز را انجام داده ایم. حرف "پ" در لوگو نه تنها به شکل دست طراحی شده بلکه می توانید آن را با شمایی از پرنده ببینید. پرنده سبک بال است که همواره در همه حالات پرواز حس رهایی، سبکی و بی وزنی را به مخاطب القاء می کند. در واقع دستان یاری کننده (خدمات و ابزار های پزشکی کلینیک پرواز) کمک می کند فرد ناتوان به سهولت حرکت کند و دنیا را با امید و رهایی مشاهده کند.

رنگ آبی در طراحی لوگو کلینیک پرواز

رنگی که نمادی از آرامش، آزادی و عدم تعلق است. می توان گفت با فعالیت هایی که در کلینیک پرواز برای بهبود و درمان بیماران انجام می گردد چنین حسی به بیمار منتقل می کند که هر لحظه خود را رها تر و سبک بال تر احساس می نماید.

شاید مخاطب بعدی ما در طراحی لوگو، کسب و کار شما باشد. می توانید برای دیدن نمونه های طراحی لوگو ظریف گرافیک، به نمونه های لوگو در صفحه اصلی مراجعه کنید و طراحی لوگو مشاغل مختلف را ببینید. طراحی در تیم ظریف گرافیک در تمامی زمینه ها با حساسیت و در نظر گرفتن استانداردها انجام می شود. تمامی موفقیت ها را در این زمینه مدیون تسلط و مهارت تیم هستیم. در صورت تمایل می توانید با تیم پشتیبانی ظریف گرافیک تماس بگیرید و لوگوی ایده آل را سفارش دهید.

طراحی لوگو کلینیک پرواز در ظریف گرافیکطراحی لوگو کلینیک توانبخشی پرواز در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو کلینیک پرواز در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو کلینیک پزشکی پرواز در ظریف گرافیک مشهدطراحی لوگو کلینیک پزشکب در مشهد تهرانطراحی حرفه ای لوگو کبینیک توانبخشی پرواز در ظریف گرافیک

 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288