مجوزها

طراحی لوگو شخصی عماد اسدی

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 2016 0

در طراحی لوگو تایپ عماد اسدی تمام سعی به شکل گیری تایپوگرافی متفاوت، فاخر و خوانا با زبان فارسی و زیر نویس انگلیسی بوده است، البته تمامی این ویژگی ها که بیان شد، خواسته مشتری عزیزمان هم بود!

پس از طراحی های لازم موفق شدیم با ترکیب چند فونت و الهام از نمونه خوشنویسی های متفاوت به لوگو تایپ عماد اسدی دست یابیم. در طراحی فونت انگلیسی این لوگو نیز سعی کردیم تغییراتی ایجاد کنیم تا از حالت رایج خارج شده و یکتایی خاص به خود گیرد. طرح نهایی با نمایش صعودی نوشتار، توانست تمامی خواسته های جناب اسدی که علاقه زیادی به فاخر بودن، صعود و پیشرفت دارند را فراهم آورد.
می توانید با مراجعه به بخش نمونه لوگوهای ظریف گرافیک، نمونه لوگو های مشاغل را در انواع مختلف ببینید.

طراحی لوگو خلاقانه و شخصی در مشهدطراحی لوگو خلاقانه شخصی در تیم طراحی گرافیک ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو شخصی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو شخصی با کمترین قیمت در ظریف گرافیکطراحی لوگو شخصی در مشهدطراحی لوگو خلاقانه و حرفه ای در شریف گرافیکطراحی لوگو خلاقانه و شخصی در مشهد با ظریف گرافیک

لوگو شخصی تایپو گرافی

لوگو تایپو گرافی از جمله پر طرفدار ترین لوگو هایی است که اغلب هنرمندان در زمینه موسیقی، عکاسی و گرافیک از ان استفاده می کنند که به عنوان لوگو شخصی ود مورد استفاده قرار می دهند و همچون امضا در کنار تمام اثار خود از آن استفاده می کنند. هر چند دیگر مشاغل هم ممکن است طرفدار این لوگ باشند اما هنرمندان به گونه گسترده تر از ان استفاده ی کنند. نام برند و اشخاص به زبان فارسی، انگلیسی و هر زبان دیگری نوشته می شود. این نوشتار می تواند:

  1. در قالب یا فریمی خاص
  2. با ایجاد تغییر در نوع فونت و اعمال تغییرات
  3. ایجاد سایه و افکت های زیباسازی در نوشته و غیره باشد.

در تایپو گرافی برای طراحی لوگو هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

لوگوی شخصی تصویری

برای طراحی لوگو تصویری با المان، اشکال و تصاویر می توان آنچه را که از نوع فعالیت شخص یا علاقمندی های وی محسوب می شود استفاده کرد. از این رو باز هم همانند دیگر نمونه لوگو ها به طرح خاص محدود نخواهید بود و تا جایی که تجسم و تخیل کار کند می توان ایده پردازی نمود. این ایده می تواند از هر شی ء شخص یا الگویی باشد.

لوگوی شخصی ترکیبی

لوگو ترکیبی همانطور که از نامش پیدا است به آن دسته لوگو هایی تعلق می گیرد که تصویر و نوشتار را در کنار هم دارد. بزرگترین مزیتی که لوگو شخصی ترکیبی دارد، انعطاف پذیری آن است. لوگویی را انعطاف پذیر می گوییم که بتوان در زمان و شرایط مختلف بخشی از آن را در صورت لزوم حذف کرد بدون آنکه به طرح اصلی صدمه ای وارد شود یا ناقص شود.

در تمامی موارد بالا می توان با اتکا به تجربه و مهارتی که طراحان لوگو دارند بهترین ها را داشته باشید. در این راستا می توانید با دریافت مشاوره رایگان تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک هر آنچه را که می خواهید در مدت زمان کوتاه داشته باشید. می توانید با شماره های پشتیبانی ظریف گرافیک بصورت 24 ساعته تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را دریافت نمایید. امیدواریم طراحی لوگو شخصی و تخصصی بعدی ظریف گرافیک، متعلق به شما مخاطب و همراه گرامی باشد.

 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288