مجوزها

طراحی لوگو کباب سرای دورهمی

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 733 0

در طراحی  این لوگو به دنبال سه بخش مهم بودیم
ایرانی بودن محصول، نام برند، ارائه گوناگونی از انواع کباب برای تمام ذائقه ها
با جستجو در اینترنت می توانید ببینید که تمامی رستوران های ایرانی از یک المان به شکل آقای سبیل کلفت ، سیخ کباب،کلاه آشپزی و غیره استفاده کرده اند. اما ظریف گرافیک یک نشان منحصر به فرد برای گرانبهاترین داشته کبابسرای دورهمی(مشتریان) می خواستیم المان و نشانه ای که با دیدنش حس ایرانی بودن ، پخت و پز و دورهم بودن، گوهر گرانبهای مشتری را به نمایش بگذارد. مهمترین بخش این لوگو مفهوم دورهمی بودن آن بود. در فرهنگ ایرانی، دورهم بودن امری پسندیده و مورد تکریم بوده که در تمامی بخش های زندگی ایرانیان می توانید تاکید به دورهم جمع شدن را شاهد باشید.

طراحی لوگوی کبابی در تهران مشهد از آنجایی که دایره و کره باعث تجمیع انرژی و همدلی بیشتر می شود، نماد دایره برای دورهم بودن از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار می گیرد، ظریف گرافیک نیز از آن برای طراحی لوگو کبابسرای دورهمی بهره جسته است.
عموما کباب با دوغ و نان صرف می شود که ما بدنبال ریشه هندسی مشترک بین آنها بودیم.

  • نان و تنور و در نهایت دایره
  • دوغ و کوزه و درنهایت دایره
  • باربیکیو و محل آتش و درنهایت دایره

طراحی لوگو کافه و کبابسرا در مشهد

در طاحی لوگو تاکید ویژه ای به ارزشمند بودن مشتریان در این لوگو داشته ایم، گوهر ارزشمندی که باعث رونق کسب و کار دورهمی است و دورهمی باعث بهبود و گرم تر شدن فضای همنشینی افراد.

طراحی حرفه ای لوگو کافه و رستوران در ظریف گرافیکطراحی لوگو اختصاصی در مشهدطراحی لوگو کافه رستوران در ظریف گرافیکطراحی لوگو رستوران در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو رستوران و کافه در مشهدطراحی لوگو اختصاصی رستوران در ظریفطراحی خلاقانه لوگو رستوران و کبابسراطراحی لوگو رستوران در مشهد با ظریفلوگو رستوران کافه کبابسرا در تهرانطراحی لوگو کبابی و کبابسرا در مشهدطراحی خلاقانه و مفهومی لوگو کبابی و کافهطراحی کارت ویزیت و لوگو کبابسرای دورهمی در ظریف گرافیکطراحی لوگو و کارت ویزیت رستوران دورهمی در مشهد با ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال