مجوزها

طراحی لوگو مجتمع پرورش شترمرغ دراج کرمان

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 506 0

بنا به تجربه پروژه های قبلی در حوزه محصولات شترمرغ و با تحقیقاتی که در طراحی لوگو دُراج مهر کویر کرمان انجام شد به این نتیجه رسیدیم؛ تمامی شرکت های داخلی و خارجی فرآوری محصولات شترمرغ، تنها از نماد آن بصورت ساده استفاده کرده اند، این یعنی نگاه ساده و سطحی به محصولی ارزشمند و لوکس! ظریف گرافیک با الهام از تصاویر قو به طراحی لوگو دُراج با المان شترمرغ پرداخت. سعی بر آن داشتیم نماد شتر مرغ را برخلاف دیگر رقیبان بسیار ارزشمند به نمایش بگذاریم که بتوان در ادامه مسیر این کاراکتر و استایل خلق شده را به بسته بندی های بهداشتی برند دُراج کرمان منتقل کنیم. با این روش برند دُراج می تواند در بازارهای داخلی و خارجی، رقیب قدرتمندی در مقابل دیگر محصولات صنعتی و حتی اروپایی باشد.

المان شترمرغ در این لوگو ، به زیبایی و ظرافت هر چه تمام طراحی شده و طرحی مینیمال از نماد طراحی شده در لوگوتایپ مجموعه به کار گرفته شده است. با استفاده از برش های موازی، سایه های منحنی شکل و زیبا به طراحی لوگویی اصیل و فاخر برای محصولات زیبایی و بهداشتی دُراج مهر کویر کرمان پرداختیم که این مهم دال بر ارزشمند بودن محصولات این برند نیز خواهد بود.

طراحی خلاقانه لوگو محصولات آرایشی بهداشتی دراج کرمان در مشهد با ظریف گرافیکطراحی لوگو محصولات دارج کرمان در ظریف گرافیک مشهدطراحی حرفه ای لوگو شترمرغ محصولات آرایشی بهداشتی دراج کرمانطراحی لوگو تخصی محصولات شتر مرغ دراج در مشهد با تجربه ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو محصولات آرایشی بهداشتی دراج مهر کویر یزد در ظریف گرافیکطراحی لوگو دراج مهر کویر کرمان در مشهد با ظریف گرافیکطراحی اصولی لوگو محصولات شترمرغ دراج کرمان در ظریف گرافیکطراحی استاندارد لوگو محصولات دراج کردمان در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو محصولات شترمرغ دراج کرمان با تجربه ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288