مجوزها

طراحی بسته بندی بستنی یخی شیاو - عراق

  • اشتراک گذاری:
31 شهریور 1400 1035 0

طراحی بسته بندی بستنی در طعم های مختلف از جمله کارهای تخصصی است که باید با شناخت مخاطب در سنین مختلف انجام شود. تیم طراحی بسته بندی ظریف گرافیک باید هرآنچه مخاطبان مختلف (رده های سنین متفاوت) از یک طعم قدرتمند انتظار دارند را براورده می ساخت. از این رو باید حتما به عناصر جذاب، رنگ ها و تلفیق درست تصاویر دقت می شد.

این بسته بندی در 3 طعم مختلف طراحی و عرضه شد:

طعم انار گیلاس

بستنی با طعم انار و گیلاس از جمله محصولات خاصی است که افراد در انتظار تست بستنی ترش و ملس هستند که نشاط و انرژی لازم را به آن ها می دهد. استفاده از رنگ قرمز از مهم ترین بخش های طرح بود که می بایست به گونه ای متفاوت بکار گرفته شود تا رنگی میان دو رنگ انار و گیلاس را ارائه داد.

همچنین انتخاب رنگی که از حس انرژیک و هیجان بخشی آن چیزی کم نشود تا مخاطب را به خود جذب کند. تصاویر میوه های انار و گیلاس بر روی بسته بندی بستنی از هارمونی رنگ کارشناسی شده پیروی می کنند تا هیچ تداخل و ادغامی در بک گراند بسته بندی نداشته باشند و به راحتی باز شناخته شوند. تازگی، هیجان و شادابی از جمله مزایایی است که این دو میوه به مصرف کننده می دهند با این حال نوشتار (با فونت خاص) و لوگو را به گونه ای در طرح قرار داده ایم تا هیچ خللی در جنبه بصری طراحی بسته بندی بستنی شیاو عراق ایجاد نشود و هر یک از خوانایی و دید مناسب برخوردار باشند.

 

طعم پرتقال زردآلو

طراحی بسته بندی بستنی شیاو عراق در تیم طراحی بسته بندی ظریف گرافیک با تم رنگی نارنجی انجام شده است. رنگی که حس تازگی و خوشمزگی طعم بستنی شیاو پرتقال زردآلو را در مخاطب ایجاد می کند. تم های رنگی کمک میکند تا بدون هیچ توضیحی مخاطب را تحریک نموده و به چالش کشید.

استفاده از تصاویر میوه های تازه در طراحی بسته بندی بستنی شیاو عراق این اطمینان را به مخاطب از لحاظ بصری می دهد که هر آنچه ارائه شده است از محصولات ارگانیک و طبیعی است. همچنین نوع طراحی و چیدمان عناصر در طراحی بسته بندی بستنی به گونه ای متعادل انجام شده تا وزن و هارومونی رنگ طرح گرافیکی در کل برای چشم مخاطب خوشایند و قابل قبول باشد.

 

طعم لیمو طالبی

بی شک طعم بستنی یخی لیمو طالبی از جمله ناب ترین تجربه های لذت بخشتان خواهد بود، ترکیب مزه های فوق العاده که در طراحی بسته بندی، انتخاب رنگ باید با مهارت و مطالعات کامل انجام شود. گاه در ترکیب رنگ بسته بندی محصولی با دو میوه متفاوت، انتخاب ها کمی دشوار می شود و نمی توان فقط از لحاظ زیبایی های بصری به گزینش رنگ ها اکتفا کرد. بهترین روش انتخاب، استفاده از روانشناسی رنگ است که باید در ادراک مخاطب نفوذ کرد که چه انتظاری را از تست محصول با مشاهده رنگ ها داشته باشد. رنگی که در طراحی بسته بندی یخی شیاو عراق می بینید الهامی از رنگ طالبی و لیمو است تا بتوان حس تازگی و سلامت را در بیننده بر انگیخت.

این دو میوه به لحاظ مزاج گرم و سرد هستند در رویارویی با یکدیگر در یک بسته بندی باید در تعادل رنگی به سر برند تا هیچ یک بر دیگر قالب نباشد و علاقمندان خود را در هر دو گروه جذب نمایند.

طراحی-بسته-بندی-لبنیات-در-ظریف-گرافیک

طراحی-بسته-بندی-لبنیات-در-عراقطراحی-بسته-بندی-لبنیات-در-مشهد

طراحی-بسته-بندی-لبنیات-عراق-در-مشهدطراحی-بسته-بندی-بستنی-ازبری-در-مشهدطراحی-بسته-بندی-ازبری-در-ظریف-گرافیکطراحی بسته بندی بستنی عراقطراحی بسته بندی در عراق_بسته بندی لبنیات عراق

طراحی بسته بندی بستنی یخی در ظریف گرافیک

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288