مجوزها

طراحی لوگو مزرعه پرورش اسب زال

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 811 0

طراحی لوگو مزرعه پرورش اسب زال در ظریف گرافیک با جزئیات دقیق اما در عین حال به سادگی انجام شده است. زیبایی لوگو مزرعه پرورش اسب اول از همه زمانی دو چندان میشد که نمادی از نوع فعالیت در آن قرار می گرفت. کاراکتر منحصر به فرد اسب نیز یکی از دشوار ترین طرح هایی است که باید بدون کپی برداری صورت می گرفت. برای طراحی المان اسب باید ویژگی هایی همچون قدرت، سرعت، توانایی و شکوه را به درستی به تصویر می کشیدیم، هرچند کار بسیار زمانبر و قابل تاملی بود اما در پاسخ تقاضای مشتریان سعی می کنیم با صرف زمان هرچند طولانی بهترین اتود را ارائه کنیم که خوشبختانه در نتایج، خروجی بی بدیلی ایجاد نمودیم. همچنین مهم ترین عنصری که بسیار مورد اهمیت بود بکارگیری حرف Z، اختصار نام زال بوده است.

استفاده این حرف بگونه ای ساده در هر الگویی زیاد جذاب به نظر نمی رسید. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک برای آنکه هویت برند را یونیک و خاص ارائه نماید بر آن شد تا با تحلیل و آنالیز اتود های مختلف Z، ساختاری مرکزی در لوگو ایجاد کند که بخش لاینفک و غیر قابل چشم پوشی آن شود. که در زیباترین مدل به ساختار سوار کار رسیدیم. با ارائه حرف Z به شکل سوارکار حق مطلب را آنگونه که شایسته بود ارائه نمودیم.

قدرت و اقتدار دو المان مهمی بود که در نظر داشتیم در طراحی لوگو مزرعه پرورش اسب زال به تصویر بکشیم که با ترکیب نماد اسب و سوارکار (Z) همانطور که در تصاویر می بینید به این طرح دست یافتیم. مجموعه پرورش اسب زال تمرکز خود را بر آن دارد تا اسب هایی تنومند و توانمند را به متقاضیان و مخاطبان باشگاه ارائه کنند. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث ایجاد ورزیدگی در اسب می شود پرش از روی موانع است. به طور کلی قدرت و کمال زمانی در وجود یک اسب جلوه گری می کند که با تسلط بیشتر از روی موانع عبور کند که در لوگو نام برند (زال) را همچون مانعی قرار دادیم تا از رسالت مهم برند خبر دهیم.

Logo design of horse breeding center in MashhadProfessional design of equestrian club in zarif graphic

طراحی بی نظیر لوگو مرکز پرورش اسب زالProfessional design of equestrian club in zarif graphicLogo design of equestrian club in Tehranطراحی لوگو مزرعه پرورش اسبطراحی خلاقانه لوگو مزعه پرورش اسب در ظریف گرافیکProfessional design of horse breeding farm logo in zarif graphicsEquestrian club logo design

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288