مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگوتایپ استودیو عکاسی گلامور

  • اشتراک گذاری:

طراحی لوگوتایپ فارسی استودیو عکاسی گلامور بنا به سلیقه صاحب برند انجام شد که در این طرح ما در تیم طراحی ظریف گرافیک سعی بر آن داشتیم از خطوط بولد و منعطف استفاده کنیم تا تسلط و توانمندی استودیو را در انجام عکاسی و فیلمبرداری های تخصصی مختلف، به گونه ای شفاف به تصویر بکشیم. خط الرسم "مور" در انتهای نام برند را با نماد روبان (به شکل پاپیون) نمایش داده ایم.

روبان یادآور و حامل پیامی خاص است که اغلب بر روی هدایای ویژه قرار می گیرد. با این حال انتخاب استودیو گلامور توسط افراد به منزله گزینش هدیه ای ناب برای خود است.

همچنین استفاده از رنگ طلایی در لوگو تایپ فارسی گلامور از آن جهت صورت گرفت تا جلوه های تشریفاتی استودیو بیشتر خودنمایی کند و همچون نام گلامور (افسونگر) خود را به گونه ای اغوا کننده به نمایش بگذارد و خوش بدرخشد.

برای مشاهده لوگوهای بیشتر استودیو عکاسی در ظریف گرافیک کلیک کنید

طراحی تخصصی لوگو استودیو عکاسی گلامور در ظریف گرافیکSpecialized logo design of photography studio in MashhadPhoto studio logo design by zarifgraphicProfessional design of Glamor photography and video logoCreative design of photo studio logoPersian logo design in Zarifgraphicطراحی لوگو عکاسی گلامور در مشهد با ظریف گرافیکطراحی خلاقانه لوگو استودیو عکاسی گلامو لوگو تایپ فارسیطراحی حرفه ای لوگو خلاقانه استودیو عکاسی گلامور در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو تایپ فارسی در مشهد با ظریف گرافیک استودیو عکس گلامور

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال