مجوزها

طراحی بسته بندی خاویار کاسپینی - فرانسه

  • اشتراک گذاری:
28 شهریور 1400 896 0

خاویار از جمله محصولات و مواد غذایی لوکس و لاکچری در جهان به شمار می رود که مخاطبان این خوردنی خوشمزه انتظار دارند آن را در بسته بندی های فاخر و درخور ببینند. قطعا طراحی بسته بندی خاویار یکی از دشوار ترین طراحی ها است که باید در آن دقت و ظرافت بسیار به خرج داد. ما در تیم طراحی ظریف گرافیک پس از دریافت سفارشات خاویار کاسپینی طبق اصول طراحی، بر آن شدیم تا هویت بصری برند را در همه سطوح با المان های یکسان و همانند ارائه دهیم.

با این حال پس از طراحی لوگو خاویار کاسپینی، از المان و نقوشی که در آن استفاده شد الهام گرفته و هویت بصری برند را ایجاد کردیم. بخشی از دم فیل ماهی که در طراحی لوگو کاسپینی می بینید (با الهام از کاشی های اسلیمی و نقوش فرش شاه عباسی شکل گرفته است) را با موج که المانی از دریا است را تلفیق نمودیم که در ادامه آن، نقوش زیبای موج دار را گسترش دادیم. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این نقوش به وضوح در طراحی بسته بندی قابل رؤیت و نشانی از محصول ایرانی است.

در طراحی بسته بندی خاویار کاسپینی، لوگو قبل از هر چیز خودنمایی می کند و بهتر دیده می شود که به راحتی برای مشتریان قدیمی و جدید قابل شناسایی است. وجود نام برند در پایین لوگو کمک می کند تا برند بهتر معرفی شود و به مرور مخاطب حتی بدون دیدن نام، برند مورد نظر را با مشاهده لوگو خواهد شناخت. همچنین طرح بسته بندی به رنگ طلایی و مشکی انجام شد تا ارزش و جایگاه خاویار در این بسته بندی لوکس، چشمگیر کند. با این حال هر آنچه از یک بسته بندی تخصصی انتظار می رود را می توان در بسته بندی خاویار کاسپینی مشاهده کرد که خوشبختانه طبق نظر سنجی ها طرحی شکیل و لوکس برآورد شد.

caviar design in zarifgraphic

طراحی خلاقانه بسته بندی خاویار در ایران

طراحی لوکس بسته بندی خاویار در ظریف گرافیک

caviar packaging design in iran

 

luxury packaging design in zarifgraphic for almasia caviar

 

طراحی بسته بندی خاویار الماسیا در ایران

طراحی بسته بندی خاویار در ظریف گرافیک

 

دانلود کاتالوگ نمونه کارهای ظریف گرافیک

دانلود

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال
09331003288