مجوزها
logo-samandehi

طراحی لوگو مزرعه شترمرغ سی سخت

  • اشتراک گذاری:
21 شهریور 1400 170 0

طبق تحقیقاتی که تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک در این زمینه نموده است، لوگو مزارع شتر مرغ و یا محصولات این مزارع همواره به گونه ای یکسان طراحی می شود که می توان به جرأت گفت اکثر نمونه ها یک طرح کپی شده را در اتود های مختلف ارائه می کنند. با کمی دقت متوجه خواهید شد که هیچگونه خلاقیتی هم در طراحی لوگو تولیدات و یا پرورش شتر مرغ به کار نرفته است. از ین رو همه صاحبان مشاغلی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند هویت بصری و نشانه های سازمانی مشابهی دارند که این اتفاق زیاد هم در جامعه طراحی گرافیک خوشایند به نظر نمی رسد.

ما در ظریف گرافیک بر آن شدیم قدمی برداریم تا جایگاه این محصول و کسب و کار فاخر را به گونه ای شایسته به نمایش بگذاریم تا در ایران و حتی دیگر سرزمین ها، پرورش شترمرغ و تولیدات آن لوکس و ارزشمند شمرده شود. گاه بی اهمیتی برخی طراحان گرافیک و بی ارزش شمردن محصولات شترمرغ، جوامع را نیز با یک روال عادی خو می دهند. اما این فرهنگ سازی و عادت انتخاب نادرستی است که رفته رفته جایگاه ارزشمند برخی مشاغل، محصولات و حرفه ها را کمرنگ و شاید نابود می کند.

بهتر است هر یک از مشاغل با توجه به بازار هدف، خواسته مشتری(صاحب برند) و نوع محصول طراحی لوگو خلاقانه خود را داشته باشند تا جنبه ای منحصر به فرد به برند اعطا شود. با این حال بر اساس اصول طراحی لوگو ظریف گرافیک بر آن شدیم تا لوگو یونیک و خاص سی سخت را ارائه کنیم که هیچ نوع کپی برداری در آن نباشد و هویت برتر این شاخه را قدرتمند تر به نمایش بگذاریم و امیدواریم در این زمینه طراحی هایی به مخاطبان خود ارائه نماییم تا پرورش شتر مرغ و محصولاتش چشمگیر و گرانمایه تر به همگان معرفی شود.

Sisakht نام یکی از شهر های استان کهگیلویه و بویراحمد است که برای برند نام گذاری شده تا اصالت محصول بیشتر حفظ شود از این رو با در نظر گرفتن حرف اختصاری S طراحی لوگو شکل گرفت که S به صورت منحنی رسم شده است. در ادامه با گسترش دایره های منظم در دو طرف، طراحی بال های شتر مرغ را داشتیم تا به مخاطب کمک کند سریع و راحت تر پی به نوع فعالیت برند ببرد.

مزرعه پرورش شتر مرغ سی سخت تولیداتی همچون، صابون، کرم زیبایی، کرم های درمانی و غیره دارند، از این رو ظریف گرافیک رنگ های (مکمل) خاکستری طلایی را برای زیبایی لوگو انتخاب کرد تا جنبه لوکس بودن محصولات را بهتر القاء کند. همچنین پرورش شتر مرغ از جمله فعالیت های سودآور و البته پر هزینه ای است که انتخاب این رنگ بهتر به قدرت و توانمندی های یک مزرعه پرورش شتر مرغ اشاره می کند.

طراحی لوگو شترمرغ در خراسان

طراحی شیک لوگو شتر مرغ

طراحی لوکس لوگو شترمرغ

طراحی لوگو مزرعه پرورش شترمرغ

طراحی لوگو شترمرغ در ظریف گرافیک

طراحی افقی و عمودی لوگو شترمرغ

 

طراحی لوگو محصولات شترمرغ در ظریف گرافیک

طراحی لوگو مزرعه شترمرغ در ظریف گرافیک

طراحی مینیمال شترمرغ

 

نظرات (0)

تو چی فکر می کنی؟

ارسال